Протипожежні муфти

Оберіть підкатегорію
0

680 грн з ПДВ

0

834 грн з ПДВ

0

1 174 грн з ПДВ

0

306 грн з ПДВ

0

309 грн з ПДВ

0

335 грн з ПДВ

0

386 грн з ПДВ

0

412 грн з ПДВ

0

515 грн з ПДВ

0

618 грн з ПДВ

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Протипожежні муфти

Муфти протипожежні

Протипожежні муфти призначені для захисту міжповерхових і міжкімнатних каналів пластикових і металопластикових трубопроводів. У конструкції виробу використовуються розширювані термовставки, які спрацьовують при температурі 170 C. Вони блокують діаметр труби і заповнюють канал, створюючи перешкоду для поширення вогню на інші поверхи і в суміжні приміщення.

Пристрій закріплюється на сталеві анкери, що перешкоджає вигоряння пенококсового термобарьеру. Виріб забезпечує рівень вогнестійкості EI-180 в протягом 3 годин. Протипожежні муфти можуть встановлюватися при будівництві житлових, громадських і промислових об'єктів.

Влаштування муфти протипожежної

Протипожежна муфта виконана у вигляді рознімної металевої конструкції з пелюстками і замикаючим пристроєм у вигляді стяжки. Усередині корпусу знаходиться спеціальна вставка - генератор пенококсового запору. Для кріплення муфти до стельового або стінового перекриття в конструкції передбачені розсувні пелюстки під сталеві анкери.

У неактивному стані гумоподібний внутрішній матеріал муфти виключає помилкове спрацьовування. При цьому в умовах пожежі прокладка різко збільшується в об'ємі, блокуючи трубу.

Протипожежні муфти бар'єр випробувані і сертифіковані на відповідність вимогам ДБН 1.1-77-2002 Пожежна безпека об'єктів будівництва, держстандартам пожежної безпеки ГОСТ 30247.0-94 і ДСТУ Б В.1.1-4-98 Захист від пожежі. Будівельні конструкції. Методи випробувань на вогнестійкість.

Переваги захисної муфти

До переваг установки протипожежних муфт можна віднести:

• довговічність, надійність і вологостійкість - корпус муфти виготовлений з оцинкованої сталі і не схильний до корозійних процесів;

• спеціальну конструкцію замка, яка дозволяє легко і швидко монтувати манжети навіть в самих важкодоступних місцях;

• простоту монтажу і можливість перевстановлення пристрою при демонтажі трубопроводу;

• високий рівень вогнестійкості - муфта виконує свої вогнезахисні функції протягом 180 хвилин.

Вартість протипожежної манжети, завдяки простій і надійної конструкції, є невисокою. Пристрій не потребує додаткового обслуговування і може виконувати свої захисні функції протягом 25 років.