+380442285001

Противопожарная муфта ППМ Барьер - 110

Производитель: Firestop
Код Товара: barier110
408.00 грн

  • Наличие: В наличии

Наши Преимущества
Актуальные цены с НДС

Актуальные цены с НДС

Мы следим, чтобы цены на сайте были актуальны

Оплата карточкой любого банка

Оплата карточкой любого банка

Ми принимаем оплату карточками любого банка БЕЗ КОМИССИИ

Доставка на Обьект

Доставка на Обьект

Мы отправим оборудование в любую точку Украины

Протипожежна муфта Бар"єр-110 є необхідним пожежним обладнанням, що оберігає житлові, торгові та виробничі будівлі від розповсюдження пожежі по комунікаційним магістралям. Пристрій монтується на горючі полімерні та металопластикові труби каналізації та водопостачання. При виникненні пожежі захисна манжета перекриває доступ вогню і диму до проходу, що веде на інші поверхи і приміщення, повністю замикаючи канал трубопроводу.

Муфта забезпечена спеціальним стрічкоподібним вкладишем з термо- розширюваного матеріалу. Запатентована двоступенева технологія розширення забезпечує швидке піноутворення і заповнення пустот між втулкою і трубою, заповнюючи її діаметр. Обсяг вкладиша збільшується в 17 разів.

Захисна муфта виконана за запатентованою технологією, пройшла випробування і забезпечена сертифікатами відповідності вимогам ДБН 1.1-77-2002 «Пожежна безпека об"єктів будівництва». Виріб також відповідає стандартам ГОСТ 30247.0-94, ДСТУ Б В.1.1-4-98 «Захист від пожежі. Будівельні конструкції. Методи випробувань на вогнестійкість ».

Особливості експлуатації

Протипожежна муфта Бар"єр-110 призначена для постійного функціонування на трубопроводах із зовнішнім діаметром 110 мм. Конструкція муфти забезпечує її установку вже діючих трубопроводах і тих, які прокладаються. Допускається перевстановлення муфти в разі демонтажу труб. Захисна муфта призначена для експлуатації при температурі від -40 до 50 ° C. Піноутворення починається при досягненні температури навколишнього середовища 170 ° C. Піноутворуючий матеріал має підвищену вогнестійкість, рівень EI-180 і зберігає свої захисні якості протягом трьох годин.

Рознімна конструкція оцинкованого сталевого корпусу дозволяє надійно зафіксувати муфту на стелі, підлозі або стіні. Корпус стійкий до корозії, завдяки чому захисна манжета може експлуатуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю. Кріплення до стіни здійснюється завдяки спеціальній гільзі із саморозпускних пелюсток і виконується за допомогою болтів або дюбелів. Муфта не потребує обслуговування і розрахована на експлуатацію в стандартних умовах.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Captcha
Рекомендуемые товары

Теги: барьер 110, муфта110, 110

Хит продаж