+380442285001

Протипожежна муфта ППМ Бар'єр - 110

Виробник: Firestop
Код Товару: barier110
421.00 грн

  • Наявність: В наявності

Наші Переваги
Ціни з ПДВ

Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Оплата карткою будь-якого банку

Оплата карткою будь-якого банку

Ми приймаємо оплату карточками будь-якого банку БЕЗ КОМІCІЇ

Доставка на Об'єкт

Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Протипожежна муфта Бар'єр-110 є необхідним пожежним обладнанням, що оберігає житлові, торгові та виробничі будівлі від розповсюдження пожежі по комунікаційним магістралям. Пристрій монтується на горючі полімерні та металопластикові труби каналізації та водопостачання. При виникненні пожежі захисна манжета перекриває доступ вогню і диму до проходу, що веде на інші поверхи і приміщення, повністю замикаючи канал трубопроводу.

Муфта забезпечена спеціальним стрічкоподібним вкладишем з термо- розширюваного матеріалу. Запатентована двоступенева технологія розширення забезпечує швидке піноутворення і заповнення пустот між втулкою і трубою, заповнюючи її діаметр. Обсяг вкладиша збільшується в 17 разів.

Захисна муфта виконана за запатентованою технологією, пройшла випробування і забезпечена сертифікатами відповідності вимогам ДБН 1.1-77-2002 «Пожежна безпека об'єктів будівництва». Виріб також відповідає стандартам ГОСТ 30247.0-94, ДСТУ Б В.1.1-4-98 «Захист від пожежі. Будівельні конструкції. Методи випробувань на вогнестійкість ».

Особливості експлуатації

Протипожежна муфта Бар'єр-110 призначена для постійного функціонування на трубопроводах із зовнішнім діаметром 110 мм. Конструкція муфти забезпечує її установку вже діючих трубопроводах і тих, які прокладаються. Допускається перевстановлення муфти в разі демонтажу труб. Захисна муфта призначена для експлуатації при температурі від -40 до 50 ° C. Піноутворення починається при досягненні температури навколишнього середовища 170 ° C. Піноутворуючий матеріал має підвищену вогнестійкість, рівень EI-180 і зберігає свої захисні якості протягом трьох годин.

Рознімна конструкція оцинкованого сталевого корпусу дозволяє надійно зафіксувати муфту на стелі, підлозі або стіні. Корпус стійкий до корозії, завдяки чому захисна манжета може експлуатуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю. Кріплення до стіни здійснюється завдяки спеціальній гільзі із саморозпускних пелюсток і виконується за допомогою болтів або дюбелів. Муфта не потребує обслуговування і розрахована на експлуатацію в стандартних умовах до 25 років.

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари

Теги: бар'єр 110, муфта110, 110

Хіт продаж