Протипожежна муфта ППМ Бар'єр - 110

Виробник: Firestop
Код Товару: barier110
455 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 20.10.2021

  • Наявність: В наявності

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Протипожежна муфта Бар'єр-110 є необхідним пожежним обладнанням, що оберігає житлові, торгові та виробничі будівлі від розповсюдження пожежі по комунікаційним магістралям. Пристрій монтується на горючі полімерні та металопластикові труби каналізації та водопостачання. При виникненні пожежі захисна манжета перекриває доступ вогню і диму до проходу, що веде на інші поверхи і приміщення, повністю замикаючи канал трубопроводу.

Муфта забезпечена спеціальним стрічкоподібним вкладишем з термо- розширюваного матеріалу. Запатентована двоступенева технологія розширення забезпечує швидке піноутворення і заповнення пустот між втулкою і трубою, заповнюючи її діаметр. Обсяг вкладиша збільшується в 17 разів.

Захисна муфта виконана за запатентованою технологією, пройшла випробування і забезпечена сертифікатами відповідності вимогам ДБН 1.1-77-2002 «Пожежна безпека об'єктів будівництва». Виріб також відповідає стандартам ГОСТ 30247.0-94, ДСТУ Б В.1.1-4-98 «Захист від пожежі. Будівельні конструкції. Методи випробувань на вогнестійкість ».

Особливості експлуатації

Протипожежна муфта Бар'єр-110 призначена для постійного функціонування на трубопроводах із зовнішнім діаметром 110 мм. Конструкція муфти забезпечує її установку вже діючих трубопроводах і тих, які прокладаються. Допускається перевстановлення муфти в разі демонтажу труб. Захисна муфта призначена для експлуатації при температурі від -40 до 50 ° C. Піноутворення починається при досягненні температури навколишнього середовища 170 ° C. Піноутворуючий матеріал має підвищену вогнестійкість, рівень EI-180 і зберігає свої захисні якості протягом трьох годин.

Рознімна конструкція оцинкованого сталевого корпусу дозволяє надійно зафіксувати муфту на стелі, підлозі або стіні. Корпус стійкий до корозії, завдяки чому захисна манжета може експлуатуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю. Кріплення до стіни здійснюється завдяки спеціальній гільзі із саморозпускних пелюсток і виконується за допомогою болтів або дюбелів. Муфта не потребує обслуговування і розрахована на експлуатацію в стандартних умовах до 25 років.

Зовнішній діаметри труби 110 мм
Зовнішній діаметр муфти 130 мм
Висота муфти 55 мм
Кількість монтажних елементів 4
Термін експлуатації 25 років
Коефіцієнт термічного розширення 1620 %
Активація розширення при температурі 170 °С
Клас вогнестійкості в горизонт. розташуванні EI 180 Поліпропілен : EI 120 Полівінілхлорид : EI 180 Мінер. поліпропілен : EI 120 Поліетилен
Клас вогнестійкості в верт. розташуванні EI 180 Поліпропілен : EI 180 Полівінілхлорид : EI 180 Мінер. поліпропілен : EI 180 Поліетилен
Розмір Глибина: 0.00см x Ширина: 0.00см x Висота: 0.00см
Вага 0.00кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук

Теги: бар'єр 110, муфта110, 110

Хіт продаж