Про магазин Fire-Stop.com.ua

Вже минули ті часи, коли клієнт просто шукав, де купити протипожежне обладнання за хорошою ціною. Для людей на перше місце вийшла не стільки вартість, скільки якість, надійність компанії і сервіс , який нею надається. Клієнти хочуть отримати консультацію по підбору обладнання та його монтажу, хочуть, щоб їх вислухали, підказали, порадили, пояснили, заспокоїли, вони бажають отримати своє замовлення в термін і зручним для них способом. Люди втомилися від неякісного товару, підробок, проданих за ціною оригінального обладнання, зриву термінів поставок і грубого транспортування.

У сучасному світі гаджетів, клієнт також хоче мати можливість замовити товар онлайн. І протипожежне обладнання - не виняток. Саме тому ми створили для вас цей інтернет-магазин.

Інтернет-магазин «Fire-Stop» - це швидко, надійно і якісно. Ми є партнерами і представниками світових і українських лідерів з розробки та виробництва протипожежного обладнання та пожежної сигналізації. Ми спеціалізуємося на поставках продукції для пінного і водяного пожежогасіння Minimax Viking SupplyNet GmbH & Co. KG і Tyco Building Services Products BV, Duyar, Victaulic, порошкового гасіння «Спрут», аерозольного пожежогасіння Firestop та ГВА, пожежної сигналізації «Омега», «Тирас», «Варта», «Артон», «Гамма», «Polon-alfa»

І нехай ці факти скажуть за нас:

Стаж - з 2006 року.

Кількість укладених угод - 4500.

Максимальна сума угоди - 500000 євро.

Наші найбільші клієнти - КАН-девелопмент, Philip Morris Україна, Coca-Cola Україна, міжнародна мережа готелів Mariott, Hilton, Ramada, Japan Tobaco International, Krono-Україна, заводи "КРАЗ", "Авіант", "Тетрапак", супермаркети "Amstor "," Novus "і т.д. 

Наше професійне кредо - не просто «сказав і зробив», а «сказав і зробив на совість».