Ручні пожежні сповіщувачі

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Ручні пожежні сповіщувачі

Ручні сповіщувачі

Звичним і відомим всім елементом системи пожежної безпеки є ручний сповіщувач. Він розрахований на те, що при виявленні пожежі однією людиною, той зможе повідомити про загрозу всім, задіявши ручний пожежний сповіщувач.

Умови роботи ручного сповіщувача

Ручні сповіщувачі поділяються на звичайні і вибухозахищені. Перші придатні для:

• житлових приміщень;

• офісних приміщень;

• побутових приміщень.

Другі зможуть виконати своє завдання на різних виробництвах, де загроза пожежі загрожує вибухом. В умовах пожежі втрата можливості оповістити про загрозу може стати фатальною.

Тому використовувати вибухозахищені ручні пожежні сповіщувачі набагато раціональніше. Особливо доречний сповіщувач вибухозахищений ручний на виробництвах, де загроза пожежі може спровокувати вибухи і значне підвищення температури в приміщенні.

Якщо ж мова йде про офісну будівлю, громадська інституція або житловий будинок, то вибухозахищені сповіщувачі можуть поступитися місцем більш доступним стандартним сповіщувачам.

Чи можна встановлювати ручні сповіщувачі поза приміщеннями ?

Сповіщувач ручний для системи пожежогасіння розрахований як на роботу в приміщенні, так і на вулиці. При цьому техніка відрізняється за своєю конструкцією та ціною. Природно, що усі сповіщувачі ручні для зовнішньої установки мають ряд специфічних властивостей:

• стійкість роботи в широкому діапазоні температур;

• міцність і надійність;

• захист від мимовільного спрацювання;

• збереження працездатності в умовах зовнішнього середовища.

• Водо і пило непроникність.

Підбирається сповіщувач пожежний ручний зовнішній залежно від конкретних умов і вимог установки. Про те ж, що такий елемент необхідний і сперечатися не доводиться. Такий сповіщувач ручний для системи пожежогасіння стає зовнішнім агентом - якщо пожежу вже видно зовні, а в приміщенні залишилися люди, які з яких-небудь причин просто не знають про загрозу, то саме такий сповіщувач дозволить повідомити про пожежу. І саме тому сповіщувач ручний зовнішнього застосування використовується на різних виробничих підприємствах (особливо великої площі) і не тільки.

Будьте впевнені в своєму виборі

Підбір типу ручного сповіщувача, кількості цих приладів і їх можливостей залежить від вашого об'єкта. Щоб не зробити помилку, ви завжди зможете звернутися за порадою до наших консультантів і отримати 100% захисту від пожежі.