Вузли керування та комплектуючі

1

36 720 грн з ПДВ

0

164 800 грн з ПДВ

1

128 338 грн з ПДВ

0

47 380 грн з ПДВ

0

48 410 грн з ПДВ

0

9 900 грн з ПДВ

0

113 300 грн з ПДВ

1

40 531 грн з ПДВ

0

200 850 грн з ПДВ

0

92 700 грн з ПДВ

0

106 914 грн з ПДВ

1

5 665 грн з ПДВ

0

8 755 грн з ПДВ

1

3 708 грн з ПДВ

Показано з 1 по 15 із 18 (всього 2 сторінок)

Вузли керування та комплектуючі
Вузли керування пожежегасінням - це пристрої, які застосовують в системах водяного і водо-пінного спринклерного і дренчерного пожежогасіння. До складу вузла управління входить комплекс технічних засобів і пристроїв, які забезпечують функції:
  • запуску системи пожежогасіння;
  • контролю стану системи;
  • скорочення числа помилкових спрацьовувань;
  • зменшення часу реагування на тривогу;
  • звукового оповіщення про запуск системи;
  • передачі електричного сигналу про пожежу.
Камера затримки або уповільнююча камера - пристрій, в складі «мокрих» водозаповнених спринклерних вузлів управління. Її функцією є запобігання помилкового спрацьовування шляхом згладжування коливань тиску. Рекомендується використовувати уповільнюючу камеру при підключенні спринклерної системи до міської водяної мережі. У разі живлення системи від пожежного резервуара, використання уповільнюючої камери не має сенсу, так як в такій системі практичні відсутні перепади тиску.

Прискорювач або акселератор - пристрій в складі «сухих» повітрянозаповнених спринклерних вузлів управління. Застосовується в системах з великими відстанями від керуючого зрошувача до насосної станції. При стійкому швидкому падінні тиску в спринклернії системі, прискорювач додатково збільшує різницю тисків води і повітря, тим самим зменшуючи час відкриття заслінки клапана в складі «сухого» вузла управління.

Соленоїд - пристрій в складі дренчерних систем пожежогасіння з електричної активацією. Використовується для запуску дренчерного пожежогасіння після отримання електричного сигналу від приладу управління пожежегасінням. Існують в різних модифікаціях. випускаються з розрахованими різними тисками в системі пожежогасіння або різними напругами запуску.

Гідравлічний гонг - пристрій в складі будь-якої з водяних або водо-пінних систем пожежогасіння. Підключається до обв'язки вузла управління і активується впливом вогнегасної речовини на крильчатку гонга, як в водяному млині. Створює потужний звуковий потік, схожий на сирену Цивільної Оборони, і оповіщає про початок роботи системи пожежогасіння.