Пожежні прилади ППКП

1

2 587 грн з ПДВ

1

966 грн з ПДВ

0

4 680 грн з ПДВ

0

10 387 грн з ПДВ

0

620 грн з ПДВ

Показано з 1 по 15 із 23 (всього 2 сторінок)

Пожежні прилади ППКП

Пожежні централі

Прилад приймально-контрольний (централь) - це основний елемент автоматичних систем пожежної безпеки, в функції якого входить інспекція параметрів роботи сигнальних шлейфів та обладнання та координування систем оповіщення у разі виникнення тривоги. Прилад також розрахований на передачу інформації про зміну режимів роботи системи (пожежа, несправність) до пультів центрального спостереження. Програмований пристрій працює в автономному режимі, забезпечуючи постійний контроль охоронних зон і здійснюючи живлення модулів та сповіщувачів у шлейфах пожежної сигналізації.

Прилади ППКП відрізняються інформаційною ємністю - кількістю контрольованих шлейфів, а також наявністю функцій оповіщення та управління. Така конфігурація дозволяє створювати системи безпеки для різних приміщень. Для малих будівель з контролем декількох зон безпеки застосовуються неадресні системи. Великі об'єкти оснащуються адресними приладами, які можуть протягом декількох секунд визначити, в якому шлейфі спрацювали датчики або стався обрив шлейфу.

Функціональність

Для реалізації контролю охоронюваних зон і управлінням сповіщення в ППКП застосовуються:

· Вхідні інтерфейси - сигнали від устаткування надходять по шлейфах пожежної сигналізації і відображаються у вигляді символічних знаків на дисплеї ППКП. Інформація також відображується блоком світлодіодної індикації або може дублюватися звуковим повідомленням;

· Вихідні інтерфейси - у приладів малої місткості реалізовані у вигляді набору релейних виходів. ППКП з великою кількістю контрольованих шлейфів оснащуються лініями зв'язку на основі RS-485, здатними взаємодіяти з віддаленими пристроями по мережі Ethernet, мобільному каналу GPRS або здійснювати телефонний МЦА зв'язок з диспетчерським центром.

Отримавши і обробивши сигнал про тривогу з пожежного шлейфу, пристрій забезпечує у відповідній зоні:

1. Активацію систем оповіщення,

2. Включення аварійного освітлення,

3. Відключення приладів вентиляції та електроживлення (крім спецобладнання), виведення із зони пожежі ліфтів, активацію систем для димовидалення;

4. Активацію аварійних виходів на маршруті евакуації;

5. Включення світлових табло та приладів індикації для інформування про маршрут евакуації з небезпечної зони.

Багатофункціональні приймально-контрольні прилади забезпечують не тільки управління засобами пожежної охорони, але й можуть бути інтегровані в будь-яку систему безпеки. Вони також дозволяють проводити моніторинг обладнання з центрального диспетчерського поста та слідкують за взаємодією всіх компонентів охоронних систем.

Живлення

Основною вимогою до ППКП є забезпечення безперебійного живлення, як самого приладу, так і сигнальних шлейфів. В якості основного джерела використовується мережевий електричний струм напругою 220 В / 50 Гц. Для реалізації резервного живлення прилади комплектуються вбудованими акумуляторними батареями. Ємності АКБ досить, щоб забезпечити роботу обладнання в черговому режимі 24 години, в тривожному - не менше 3 ч., відповідно до вимог Норм пожежної безпеки.

Всі прилади проектуються і виробляються відповідно до стандартів ДСТУ EN 54-2: 2003 "Системи пожежної сигналізації», 4.6.24 НПАОП 0.00-1.32-01 «Правила будови електроустаткування», а також ГОСТ 27990-88.