Дренчерна система пожежогасіння

0

2 060 грн з ПДВ

0

3 090 грн з ПДВ

0

2 060 грн з ПДВ

0

200 850 грн з ПДВ

0

92 700 грн з ПДВ

0

106 914 грн з ПДВ

0

630 грн з ПДВ

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Дренчерна система пожежогасіння

Дренчерная система: відмінності, переваги і недоліки

Дренчерная система пожежогасіння - це складний комплекс протипожежних систем, що працює, найчастіше, спільно зі спринклерним пожежегасінням, пожежною сигналізацією, димовидаленням, оповіщенням про пожежу. Дренчерні установки пожежогасіння використовуються як для гасіння загорянь, так і для створення перешкод поширенню вогню і продуктів горіння - так звана дренчерна водяна завіса, що не допускає поширення пожежі. Крім того, дренчерна завіса екранує дим, токсичні продукти горіння і теплові потоки.

Дренчерне пожежогасіння: особливості

Дренчерне пожежогасіння витрачає велику кількість води, так як гасіння ведеться одночасно з усіх відкритих дренчерних головок. Тому необхідно застосовувати пуски окремих напрямків дренчерного гасіння - здійснювати запуск гілки, що відповідає за гасіння, в безпосередній близькості від місця загоряння або задимлення. Для запуску дренчерного пожежогасіння нам необхідний віддалений сигнал від зовнішніх систем виявлення пожежі. На відміну від спринклерних систем, де ми відстежуємо падіння тиску води або повітря в трубопроводі, в дренчерних системах немає штучного тиску після вузла управління, тому і виникає необхідність в отриманні віддаленого сигналу про настання пожежі.

Дренчерний вузол управління являє собою запірний клапан, перед якими існує деякий тиск води, а після якого - відкрита система з атмосферним тиском. Після отримання сигналу про пуск дренчерний клапан відкривається і запускає воду в мережу трубопроводів. Існують наступні типи запуску дренчерних систем (відрізняються за виглядом сигналів):
  • Пневматичний пуск. В обв'язці вузла управління є трубопровід з закачаним під тиском повітрям і спринклерами головками вгору у якості датчиків підвищення температури.
  • При спрацьовуванні спрінклера тиск в трубопроводі падає і вузол управління запускає дренчерне гасіння. Ми отримуємо симбіоз дренчерної і водо-повітряної систем пожежогасіння, в якій остання є сповіщувачем про пожежу та елементом запуску дренчерного гасіння.
  • Гідравлічний пуск. В обв'язці вузла управління є трубопровід із закачаною під тиском водою і спринклерами у якості датчиків температури. Як і в системах з пневматичним пуском, ми бачимо той же симбіоз дренчерної і водяної системи пожежогасіння, тільки трубопровід наповнений водою, а не повітрям.
  • Електричний пуск. Це найпоширеніший вид запуску дренчерних систем.
При отриманні електричного сигналу соленоїдний клапан в обв'язці дренчерного вузла управління відкриває запірний клапан і вода надходить у мережу дренчерних трубопроводів.

Сигнал про запуск може приходити від різних систем пожежної безпеки, найчастіше від пожежної сигналізації і від спринклерної системи пожежогасіння Прилад адресної пожежної сигналізації точно визначає місце загоряння або задимлення і може подати сигнал про запуск дренчерної завіси або дренчерного гасіння для певної частини приміщення.

При запуску від спринклерної системи можна визначити тільки напрямок гасіння, а не точну локалізацію вогнища загоряння, але при грамотному проектуванні і цього достатньо для запуску потрібних гілок дренчерного гасіння. Оптимальним місцем установки даної системи пожежогасіння є:
  • коридори виробничих приміщень;
  • сходові клітини житлових і комерційних будівель;
  • шляхи евакуації;
  • ескалатори в торгових і торгово-розважальних центрах.
Часті питання про дренчерну систему ❗️

В наявності:
Дренчер вертикальний Minimax MXD-RD К80
Дренчер боковий Minimax MXD-WD К50
Вузол керування дренчерний WEFLO 9266

Термін поставки обладнання під замовлення 3-4 тижні