Вогнестійкі розподільчі коробки

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Вогнестійкі розподільчі коробки

Вогнезахисні розподільні коробки призначені для використання в кабельних лініях зв"язку світлових і звукових оповіщувачів автоматичних систем пожежної сигналізації. Вогнезахисна коробка служить для захисту компонентів електричних мереж і кабелів сигналізації, забезпечуючи функціонування системи при пожежі.

В умовах високих механічних навантажень і деформацій вони підтримують працездатність елементів пожежної сигналізації та оповіщення, аварійного освітлення шляхів евакуації. А також інших пристроїв для попередження та виведення людей.

Вогнестійкі коробки також служать для захисту магістральних ліній зв"язку з вогнетривкого кабелю від:

• короткого замикання в каналах для підключення гучномовців в системі мовного оповіщення;

• впливу вогню та інших зовнішніх руйнівних чинників;

• механічних пошкоджень каналів зв"язку.

Розподільна коробка, виготовлена з термостійкого матеріалу. Виріб укомплектовано з"єднувальним вузлом з термостійкими керамічними клемами, сальниками для герметизації кабельних вводів, а також вогнезахищеними анкерами для кріплення з"єднувального вузла до стінним або стельовим поверхням. Корпус пофарбований вогнетривкою фарбою, що не виділяє токсинів при пожежі.

Коробки зроблені згідно з нормами IEC 60670-22. Пристрої пройшли сертифікацію за системою УкрСЕПРО на відповідність нормам ПБ - пункт 4.17 ДБН В.2.5-56; 23, ДСТУ Б В.1.1-11.

Особливості експлуатації

Коробки призначені для монтажу сигнальних і контрольних каналів пожежної безпеки. Основу розпередкоробок становить сталевий корпус з поверхнею, обробленою антикорозійним складом. Верх корпусу накриває кришка, що кріпиться за допомогою гвинтового з"єднання. Бічні стінки конструкції обладнані спеціальними елементами для введення кабелю.

У корпусі роз перед коробки знаходяться негорючі клемні колодки, а також вивід заземлення. Кріплення коробки до конструкцій рекомендовано виконати міцним гвинтовим з"єднанням. Кількість клемних конструкції передбачено від 2-х до 24. Виводи для коробок передбачені з вогнетривкими прокладками під кабель. Прилади призначені для з"єднання вогнестійких кабельних ліній, а також розраховані на створення високого рівня пожежної безпеки електропроводки.

Технічні характеристики розпередкоробок

Клас захисту від вогню і ступінь захисної оболонки відповідають умовам експлуатації і рівню пожежонебезпеки. Рівень захисної оболонки IP становить від 30 до базового виконання до 66 для експлуатації в умовах зниженої температури і вибухонебезпечних зонах. Для розміщення на об"єктах з підвищеним ризиком загоряння, коробки передбачені в іскробезпечному виконанні.

Для пристроїв з різним ступенем захисту від впливу навколишнього середовища експлуатаційні характеристики приладів знаходяться в наступних діапазонах:

• Робоча температура від -60-10 до + 50 + 100 C;

• При відносній вологості повітря 93% без утворення конденсату під кришкою гранична температура навколишнього середовища становить 40C;

• Атмосферний тиск - від 80 до 110 кПа.

Рас передкоробки мають високий рівень захисту від механічних пошкоджень, можуть витримати вібраційні навантаження, поодинокі механічні удари і захищені від гризунів.