Фильтри пожежні самопромивні

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Фильтри пожежні самопромивні

Фільтри гідравлічні використовуються в системах протипожежного захисту для очищення води і вогнегасних рідин. Обладнання є обов"язковим компонентом підвідних трубопроводів і призначене для захисту компонентів стаціонарних систем пожежогасіння від засмічення. На відміну від звичайних сітчастих фільтрів, вони забезпечені автоматичною системою самоочищення, яка управляється електронним блоком в штатному режимі, і механікою в екстреному, використовується дублюючий байпасний клапан.

Обладнання не має електричного приводу, самоочищення проводиться в гідравлічному режимі. Це забезпечує високу надійність і довговічність, а також відповідає вимогам ДБН В.2.5.-64: 2012, п. 8.2 «Системи водяного та пінного пожежогасіння».

Найбільш ефективною установка самоочищувальних фільтрів стає при його монтажі на вхідних трубопроводи і лінійних установках пожежогасіння - контрольних клапанів, зрошувачів, дренчеров, спринклерів і ін. Фланцеві з"єднання дозволяють монтувати пристрої на вертикальних трубопроводи відповідно до ГОСТ Р 51017-97, а також магістралях будь-якого іншого розташування, при забезпеченні доступу до обладнання.

Переваги установки фільтрів

Установка фільтруючих пристроїв пожежних трубопроводів забезпечує захист вхідних отворів від засмічення і постійну готовність до експлуатації технічного обладнання для гасіння загорянь. Обладнання протипожежних систем фільтрами забезпечить:

• очищення вогнегасної рідини від сторонніх включень;

• збереження пропускної здатності обладнання з дозволеними гідравлічними втратами;

• можливість автоматичного контролю продуктивності протипожежного обладнання;

• ймовірність переходу на байпасний режим роботи і екстреного видалення забруднень вручну;

• наявність можливості функціонування в захисному байпасному режимі в разі неспрацювання штатної системи самоочищення.

Наявність вузла для технічного обслуговування в конструкції фільтра дозволяє проводити очистку фільтра без зняття з трубопроводу.