Сигналізатори та реле

1

6 798 грн з ПДВ

0

10 506 грн з ПДВ

1

4 944 грн з ПДВ

0

9 888 грн з ПДВ

0

3 646 грн з ПДВ

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Сигналізатори та реле

Сигнальним обладнанням в системах пожежогасіння називають обладнання, яке забезпечує формування електричних сигналів тривоги при спрацьовуванні системи пожежогасіння. Інакше кажучи, перетворює гідравлічні або пневматичні зміни тиску в електричні сигнали. До сигналізаторів відносять такі прилади як: реле тиску (сигналізатор тиску) і реле протоки (сигналізатор протоки).

Реле тиску- пристрій, який контролює зміни тиску в системі пожежогасіння. Використовується як контрольний елемент спрацьовування сигнального клапана. Встановлюється в гідравлічній обв'язці вузла управління і реагує на підвищення тиску при включенні пожежних насосів або падіння тиску при витоку в трубопроводі.

Реле протоку -пристрій, який контролює рух рідини в трубопроводі. Може використовуватися як контрольний елемент спрацьовування системи пожежогасіння в певній секції напрямку. Наприклад, в багатоповерхових будинках з одним напрямком гасіння (по стояку), при установці одного реле на поверх можна буде зафіксувати, на якому саме відбулося спрацьовування зрошувача, а при установці декількох реле визначити навіть крило поверху.

Реле протоку поділяються за типом кріплення до трубопроводу.

Реле протоку сідельного типу - це пристрій, який складається з підстави у вигляді півкола, схожою на сідло, кришки, крильчатки і затискного U-образного болта. Підстава щільно кріпиться на трубопроводі і затискається U-подібним болтом. Кришка закриває електричні контакти і механізм від забруднення і вологи.Крильчатка, у вигляді круглої лопатки, опускається всередину трубопроводу, вловлює зміну потоків рідини і передає їх на замикаючі контакти сигналізатора потоку. Розміри такого сигналізатора протоки підбираються точно під розмір труби, на яку він буде встановлюватися.

Реле протоку нарізного типу - універсальне реле, що вимагає мінімальної підготовки труб для монтажу. До трубопроводу приварюється різьбове з'єднання діаметром 25мм (1 дюйм), в яке вкручується сигналізатор протоки. Комплект лопаток дозволяє монтувати таке реле на трубопроводах діаметром від 50мм до 200мм (від 2 "до 8" дюймів).