Додаткові блоки та модулі

0

60 грн з ПДВ

1

2 600 грн з ПДВ

1

721 грн з ПДВ

1

1 150 грн з ПДВ

0

6 000 грн з ПДВ

0

9 972 грн з ПДВ

0

620 грн з ПДВ

Показано з 1 по 15 із 19 (всього 2 сторінок)

Додаткові блоки та модулі

Модулі та блоки пожежної безпеки призначені для створення систем, що відповідають за оповіщення, евакуацію та роботу вогнегасного та димовидаляючого обладнання при виявленні загоряння. За допомогою додатково встановлених модулів і блоків можна створити на об'єкті, що охороняється систему пожежної безпеки необхідної конфігурації, а також забезпечити роботу виносних пристроїв і дистанційний моніторинг стану режимів роботи обладнання.

Застосування додаткових блоків і модулів дозволяє розширити функціональність обладнання і врахувати всі вимоги для створення максимально безпечних умов в зонах, що охороняються. Додаткове обладнання систем пожежної безпеки за допомогою спеціальних додатків дозволяє здійснювати зв'язок та отримувати повідомлення про стан обладнання мобільними пристроями зв'язку, а також виконувати автодозвон відповідальним особам.

Особливості застосування додаткового обладнання пожежних систем безпеки

Електронні модулі та блоки систем пожежної безпеки виконані з використанням сучасної технічної бази, а також розробок апаратного та програмного обладнання.

Додаткові модулі та блоки дозволяють здійснювати:

· Управління та індикацію роботи пристроїв пожежогасіння;

· встановлення режимів роботи обладнання сигналізації та пожежогасіння;

· Видалене управління засобами пожежогасіння, вентиляції, димовідведення, засобів оповіщення;

· Тестування та діагностику сповіщувачів та сигнальних шлейфів;

· збільшення кількості релейних з'єднань приладів управління;

· Створення ліній сигналізації кільцевого виконання, багатопроменевих адресних магістралей зв'язку;

· Зв'язок спеціального пожежного обладнання у вибухонебезпечних зонах з приладами контролю та керування, розташованих у звичайних умовах експлуатації та ін.


Застосування модулів та блоків, що відповідають за прийом, відправлення та обробку інформації на центральний блок управління, дозволяє забезпечувати пожежну безпеку на великих територіях та великих об'єктах