Модулі порошкового пожежогасіння БРАНД

0

4 844 грн з ПДВ

0

5 536 грн з ПДВ

1

3 141 грн з ПДВ

0

3 664 грн з ПДВ

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Модулі порошкового пожежогасіння БРАНД

Модулі порошкового пожежогасіння серії БРАНД призначені для установки в системах пожежогасіння різного типу і забезпечують локалізацію та ліквідацію загоряння класу А, В, С, в тому числі зон з електрообладнанням, які працюють під напругою до 1000 В. В залежності від специфіки приміщення і модифікації обладнання модулі з порошковими вогнегасними сполуками дозволяють ефективно захищати зону, що охороняється по площі, об'єму або виконувати локальну ліквідацію загоряння.

Механізм вогнегасіння модулів БРАНД заснований на наступних властивостях:

• Порошкова суміш при нагріванні забирає тепло у джерела загоряння, сповільнюючи процес горіння;

• Вогнегасний порошок, розкладаючись при нагріванні, виділяє гази, що перешкоджають горінню;

• Суміш, з'єднуючись з повітрям в приміщенні, створює суспензію, що перешкоджає притоку кисню;

• Речовини, що застосовуються в якості вогнегасної порошку, є інгібіторами процесу горіння.

Модулі не призначені для ліквідації пожеж, в яких беруть участь лужні метали і речовини, горіння яких відбувається без доступу кисню.

Конструкція і принцип дії

Модулі порошкового вогнегасіння серії БРАНД виконані в металевому корпусі еліпсоідной форми з кріпленням у верхній частині конструкції. В області горловини посудини знаходиться розпилювальний пристрій з електромеханічним збудником і термочутливою колбою, розташованою за запобіжної мембраною. Пристрої забезпечені манометром для контролю працездатності, і реле тиску для подачі тривожного сигналу після падіння тиску в модулі нижче 0.2 Бар. Пристрої можуть приводитися в дію:· Автоматически – при подаче элекроимпульса с прибора ППКП, ведущего к разрушению тепловой колбы механическим способом;

· Автономно - при досягненні порогових показників температури навколишнього середовища в зоні, що охороняється, що веде до руйнування термочутливої колби;

· Дистанційно - при ручному пуску сигналу з віддаленого пристрою і руйнуванні теплового замку електромеханічним побудником.

Обладнання може функціонувати в автоматичних системах порошкового пожежогасіння або встановлюватися як автономний пристрій.

Переваги застосування порошкових модулів БРАНД

Модулі порошкового пожежогасіння застосовують для захисту охоронних зон в тих випадках, коли використання водно-пінного складу неприпустимо, при горінні продуктів нафтопереробки, силових установок під напругою та ін. Використання порошкових засобів пожежогасіння ефективно при захисті приміщень, що містять цінності, документи, а також під час пожежі на рухомому транспорті. Застосування порошкових модулів БРАНД має такі переваги:

· Висока ефективність і швидкість спрацьовування обладнання;

• Доступна вартість в порівнянні з іншими засобами пожежогасіння;

• Можливість захищати, як стандартні приміщення висотою до 2 м, так і зони з стелями 4.5-8 м;

• Виконання поверхневого, об"ємного або локального пожежогасіння;

• Відсутність необхідності в герметизації приміщення.

Модулі порошкового пожежогасіння Бранд зручні в монтажі, можуть встановлюватися на стіни і стелі, не вимагають спеціального обслуговування і не втрачають експлуатаційних властивостей при тривалому використанні.

Часті питання про модулі БРАНД
Принципової різниці немає. Є особливості експлуатації кожного з модулів
♦ БРАНД ВЗ - вибухозахищенне виконання
♦ Менші габаритні розміри