Модулі порошкового пожежогасіння СПРУТ

0

2 678 грн з ПДВ

0

6 235 грн з ПДВ

1

7 189 грн з ПДВ

1

5 241 грн з ПДВ

1

3 787 грн з ПДВ

1

4 680 грн з ПДВ

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Модулі порошкового пожежогасіння СПРУТ

Порошковий модуль пожежогасіння СПРУТ. Це закачний багаторазовий порошковий модуль. Розроблений фахівцями радянської оборонки для захисту приміщень різних категорій від пожеж класів А - тверді горючі матеріалу, В - рідкі горючі матеріали, С - газоподібні горючі матеріали, а так само електрообладнання під напругою до 35 кВ.

Пристрій працює в автономному режимі і не вимагає додаткових джерел живлення. Його спрацьовування залежить тільки від підвищення температури до встановлених порогів в місці установки модуля.

Існує можливість роботи в автоматичному режимі, спільно з Пожежним Приладом. В цьому режимі Пожежний Прилад запускає один або кілька модулів пожежогасіння після отримання сигналів від пожежних датчиків.

СПРУТ підходить для протипожежного захисту станцій техобслуговування (СТО), фарбувальних камер, дизель генераторних, електрощитових, контейнерів, котелень і інших приміщень.

Рекомендуємо використовувати даний балон, як один з не дорогих і надійних автоматичних засобів локального захисту Вашого майна від пожежі.