Димові пожежні сповіщувачі

0

59 грн з ПДВ

1

3 667 грн з ПДВ

0

306 грн з ПДВ

0

366 грн з ПДВ

1

143 грн з ПДВ

1

183 грн з ПДВ

Показано з 1 по 15 із 18 (всього 2 сторінок)

Димові пожежні сповіщувачі

Димові сповіщувачі - це пристрої, що реагують на часточки диму в приміщенні. Вони здатні виявити пожежу на ранніх стадіях загоряння, коли ще немає підвищення температури і відкритого полум"я. Застосування димових сповіщувачів в приміщеннях істотно знижує ризики виникнення людських жертв і великих збитків, так як на ранніх стадіях пожежі з ним можна впоратися підручними засобами.

Для виявлення диму існують два класи димових сповіщувачів - оптичні і іонізаційні. Розглянемо основні види оптичних димових сповіщувачів:

Точкові димові сповіщувачі- сповіщувачі зі спеціальною димовою камерою. У димовій камері розміщена оптопара випромінювача і приймача інфрачервоного (ІЧ) випромінювання, які не перебувають у прямій видимості один у одного. При попаданні частинок диму в димову камеру ІК промені переломлюються і виникає фотострум. Цей фототок використовується для подальшої обробки мікропроцесором сповіщувача або приймально-контрольним приладом для визначення наявності пожежі в приміщенні.

Лінійні димові сповіщувачі - сповіщувачі, що складаються з двох окремих пристроїв - приймача і випромінювача сфокусованого ІК випромінювання. Їх розміщують один напроти одного, в зоні прямої видимості - наприклад, на протилежних стінах приміщення, направляючи ІК промені від випромінювача в приймач.

Під час пожежі щільний дим перерве встановлений оптичний зв"язок, що стане сигналом про можливу пожежу для контрольного приладу.

Існують моделі лінійних димових сповіщувачів з суміщеними в одному корпусі випромінювачем і приймачем, тоді на протилежному боці встановлюють відзеркалююче дзеркало, а відображені ІК промені направляють в приймаючу частину сповіщувача. Лінійні димові сповіщувачі встановлюють в тих приміщеннях, де висота стель не дозволяє застосувати звичайні точкові димові сповіщувачі, або велика площа приміщення вимагає їх великої кількості, що економічно менш вигідно.