Спринклери та комплектуючі

0

258 грн з ПДВ

1

57 грн з ПДВ

1

161 грн з ПДВ

1

161 грн з ПДВ

0

464 грн з ПДВ

1

196 грн з ПДВ

0

670 грн з ПДВ

0

1 203 грн з ПДВ

0

721 грн з ПДВ

0

870 грн з ПДВ

0

1 236 грн з ПДВ

0

412 грн з ПДВ

1

180 грн з ПДВ

1

180 грн з ПДВ

Показано з 1 по 15 із 40 (всього 3 сторінок)

Спринклери та комплектуючі

Магазин «Fire-Stop» пропонує вам компоненти систем протипожежного обладнання, в тому числі спринклери кращих світових брендів і супутнє обладнання до спринклерів.

Спринклери -це термочутливі елементи спринклерної системи пожежогасіння з запірним механізмом, який відкривається при досягненні певної температури в захищуваному примiщеннi. Існує багато різних типів спринклерів з різним функціональним застосуванням. Одні захищають висотні склади і мають велику краплю, інші навпаки мають дуже дрібну краплю і можуть після гасіння залишити без пошкодження навіть паперові документи. Вибирають моделі спринклерів виходячи з особливостей приміщення, матеріалів що захищаються і вартості. Немає сенсу застосовувати дорогий висотний спринклер ESFR для захисту звичайного паркінгу або торгового центру.

Кожна модель спрінклера розроблена виробником для якихось цілей, спеціальних або стандартних.

Спринклерні розетки -декоративні елементи спринклерної системи. Встановлюються в підвісних і натяжних стелях. Призначені для закриття монтажних отворів в стелі, через які зрошувачі підключаються до мережі спринклерних трубопроводів. Полегшують монтаж і підгонку спринклерних головок відносно горизонтальної поверхні підвісної стелі. Можуть мати хромоване покриття, або будь-який колір по палітрі RAL.

Теплові спринклерні екрани -обов"язковий технологічний елемент спринклерної системи при використанні стель типу «Гріліато». Підвісні стелі «Гріліато» найчастіше виготовлені з алюмінієвого профілю, який має високу теплопровідність. При загорянні алюмінієвий профіль буде «забирати» на себе тепло, збільшуючи час реакції термочутливого елемента спрінклера на підвищення температури, тим самим створюючи умови для неконтрольований пожежі.

Застосування теплових екранів допоможе вирішити цю проблему. Форма увігнутої тарілки, як у супутникових антен, дозволяє сфокусувати тепло на спринклернії голівці і нівелювати вплив теплопоглинальних елементів конструкції. Теплові екрани рекомендується встановлювати, якщо в безпосередній близькості від спринклерного зрошувача знаходяться великі металеві елементи - балки, перегородки, сітки.

Часті питання про спринклерну систему ❗️

Вам підійде:
➤ Для ТЦ, ТРЦ, Офісного центру
Спринклер HD101
Вузол WEFLO F1511
➤ Для холодного паркінгу
Спринклер HD102
Вузол RELIABLE MODEL D