Пожежні шафи та комплектація

Оберіть підкатегорію
1

721 грн з ПДВ

1

3 090 грн з ПДВ

1

3 090 грн з ПДВ

0

3 090 грн з ПДВ

0

3 090 грн з ПДВ

1

3 193 грн з ПДВ

1

4 069 грн з ПДВ

0

3 502 грн з ПДВ

0

3 657 грн з ПДВ

0

3 863 грн з ПДВ

0

4 326 грн з ПДВ

0

4 326 грн з ПДВ

0

4 120 грн з ПДВ

Показано з 1 по 15 із 21 (всього 2 сторінок)

Пожежні шафи та комплектація

Пожежні шафи

Певні види шаф зроблені з метою використання  у житлових приміщеннях, зокрема - квартирах, для ліквідації загорання на початковій стадії.

Пожежний інвентар вкрай необхідний інструмент для запобігання поширення локального займання та скорочення часу пожежогасіння, а у разі віддаленого розташування житлового будинку забезпечує необхідну допомогу в боротьбі з вогнем до приїзду пожежних.

Пожежні шафи - невід'ємна частина обладнання для пожежного посту на виробництві, у торговому центрі або житловій будівлі.

Конструкція шафи дає можливість правильно зберігати та естетично розташувати необхідні для гасіння пожежі технічні засоби.

 

Комплектація  пожежних шаф

Залежно від виду шафи, її розміру та місця монтажу, у пожежних шафах можливе розміщення:

•  Пожежного кран-комплекту;

•  Пожежних рукавів;

•  Кнопок для дистанційного включення пожежних насосів підвищення тиску та пуску системи димовидалення;

•  Вогнегасника;

•  Ручних пожежних оповіщувачів.

Додаткове обладнання розміщується при наявності вільного місця і в тому випадку, якщо його розташування не завадить швидко скористатися пожежним кран-комплектом (ПКК).

Кут розкриття дверей шафи допускається не менше, ніж 170 °, для забезпечення безперешкодного використання рукава  у різних напрямках.

На двері, у деяких моделях пожежних шаф, можуть встановлюватися замки з пристроєм екстреного відкриття, захищеного прозорим крихким  матеріалом. Скло, яке застосовується в даних цілях, при розбиванні не повинно мати небезпечних гострих уламків, щоб уникнути поранення під час екстреного відкриття. Крім того, пожежні шафи повинні бути  якісно зроблені,  не мати гострих кутів, оскільки вони можуть  спричинити травмування людини або пошкодження обладнання.

 

За своєю будовою пожежні шафи бувають:

- навісні;

- вбудовані (для встановлення в нішах);

- з задньою стінкою;

- без задньої стінки;

- приставні (повинні опиратися на поверхню підлоги);

- горизонтальні;

- вертикальні;

- однодверні;

- дводверні.

 

Пожежні шафи виготовляють або в типових розмірах, або у замовленому розмірі, зі спеціальними отворами для огляду або провітрювання.

Матеріал виготовлення шафи - тонка листова сталь. Зазвичай, пожежні шафи фарбують в червоний або білий  колір.

 

Внутрішньоквартирні шафи

Певні види шаф зроблені з метою використання у житлових будівлях, зокрема - квартирах, для ліквідації загорання на початковій стадії. Пожежний комплект забезпечує запобігання поширення локального займання та скорочує час гасіння. Конструкція шафи дає можливість правильно зберігати необхідні для гасіння засоби..