+380442285001

Пожежна сигналізація | Каталог обладнання

0

1210.00 грн

Показано з 1 по 15 із 40 (всього 3 сторінок)

Пожежна сигналізація | Каталог обладнання

Пожежна сигналізація - це комплекс пристроїв для виявлення осередків пожежі. Головним завданням автоматичної пожежної сигналізації є раннє виявлення та оповіщення про появу вогню, а при необхідності - запуск усіх передбачених засобів для її ліквідації та евакуації людей.

 

Умовно пожежну сигналізацію можна поділити на адресну та безадресну. У першому випадку усі пожежні сповіщувачі мають цифрову адресацію за допомогою якої система може точно визначити місце пожежі за номером приладу, який спрацював. За допомогою безадресної системи можна виявити тільки те, що сигнал тривоги прийшов з певного напрямку (променю), але не буде відображено точне місце загорання.

 

Сучасний автоматичний комплекс пожежної сигналізації може керувати системами пожежогасіння, димовидалення, мовного та світлозвукового оповіщення. Більш складні комплекси дають можливість оперативного відображення місця виникнення пожежі за допомогою камер системи відеоспостереження та управління системою контролю доступу для екстреної евакуації людей.

 

За останні кілька років на ринку пожежної сигналізації відбулися позитивні зміни для споживачів. Світові лідери в сфері пожежної безпеки значно знизили ціни на обладнання пожежної сигналізації, а вітчизняні виробники розпочали модернізацію обладнання до європейського стандарту EN54, значно підвищивши надійність систем та збільшивши їх можливості.

 

Звичайний покупець може придбати пожежну сигналізацію для будинку, квартири або офісу. Потрібно лише обрати відповідні за ціною та функціональністю прилади протипожежної сигналізації

 

Для встановлення системи рекомендується звертатися у ліцензовані компанії з проектування і монтажу протипожежних систем. Якісний проект допоможе на 100% захистити усе без винятку приміщення, максимально виключити відсоток помилкових спрацьовувань, а також поєднати системи пожежної сигналізації з іншими системами, наприклад охоронною «Розумнй  Дім» або ж приєднатися до «тривожного пульта» охоронних організацій.