Регулятор тиску ДУ 50 для пожежного кран-комплекту

Виробник: Firestop
Код Товару: reducer-50
4141 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 15.08.2021

  • Наявність: В наявності

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Регулятор тиску для крана Ду 50 є регулюючим пристроєм, який застосовується для підтримки заданих параметрів напору рідини в системі протипожежного водопостачання. Регулювання напору в пристрої відбувається за рахунок балансування зусиль мембрани та пружини, що налаштовується. Якщо вхідний натиск води створює зусилля на мембрану більше, ніж сила опору пружини, то клапан відкривається. При цьому тиск на вході зростає, збільшуючи натиск на мембрану до заданого значення сили опору пружини, за рахунок чого досягається баланс напору рідини.

Установка регулятора збільшує експлуатаційний термін пожежного обладнання, захищаючи його від гідроударів, причому постійний вихідний тиск підтримується навіть при великих коливаннях напору в мережі водопроводу.

Регулятор тиску для крана Ду 50 сертифікований і відповідає вимогам ДБН В.2.5-64 діє до: 2012 «Внутрішній водопровід та каналізація», а також ГОСТ 12678-80 «Регулятори тиску прямої дії. Основні параметри », НАПБ А.01.001-2004.

Особливості експлуатації

Редуктор мембранний для крана Ду50 призначений для постійного функціонування в мережі пожежного водопроводу з тиском до 25 бар. Його корпус виконаний з латуні, має високі антикорозійні властивості, стійкий до механічних навантажень і має високу міцність. Регулююча пружина, гвинти і сідло виготовлені з нержавіючої сталі. Пружина дає можливість налаштовувати робочий вихідний тиск від 1 до 6 бар. Діафрагма і ущільнювачі виготовлені з високоміцного і еластичного полімеру EPDM, армованого поліамідом, що гарантують високу якість регулювання з можливістю відхилення від заданих параметрів не більше ніж на 5%.

Редуктор пониження тиску призначений для крана з умовним проходом 50 мм, має заводські настройки на тиск 3 бари і може функціонувати при температурі води, що проходить крізь нього, від 0 до + 90 ° C. Монтаж гідравлічного редуктора в систему водопроводу можливий будь-яким способом (крім перевернутого), при якому напрямок руху води буде збігатися із зазначеною на корпусі стрілкою.

Макс. робочий тиск 25 bar
Макс. температура води 90 °C
Діаметр Ду50
Країна виробник Італія
Заводське налаштування тиску 3 bar
Налаштування тиску 1-6 bar
Матеріал корпусу Латунь
Розмір Глибина: 100.00мм x Ширина: 50.00мм x Висота: 150.00мм
Вага 1.00кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: редуктор 50, регулятор 50

Хіт продаж