Дренчерний вузол управління Minimax SPV-FSX

Виробник: Minimax
Код Товару: SPV-FSX

Доступні варіанти


200 850 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 08.08.2022

  • Наявність: Під замовлення 3-4 тижні

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України


Дренчерні вузли управління Minimax SPV-FSX, входячи в структуру дренчерних систем пожежогасіння, використовуються для гасіння локальних вогнищ загоряння або пожежі по всьому об"єму приміщення. Одночасно з гасінням пожеж, дренчерні системи можуть застосовуватися для створення перешкоди на шляху поширення вогню.

Схема дренчерного пожежогасіння

Дренчерні системи забезпечені відкритими зрошувачами, які одночасно і за короткий час розбризкують великий обсяг води по всій площі, яка захищається. Такий принцип дії забезпечує швидке гасіння пожежі, проте нелокальний, як в спринклерних системах, полив загрожує значним збитком від заливу. У зв"язку з цим дренчерні системи частіше застосовуються для створення перешкод поширенню вогню, диму, продуктів горіння і високої температури і в великих за площею приміщеннях встановлюються разом зі спринклерними системами, де перші виконують завдання ізоляції зони спалаху, а другі - локального пожежогасіння.

Використовувані в дренчерних системах керовані клапани (вузли, станції) SPV-FSX служать для подачі вогнегасної речовини або складу і розділяють трубопровід на суху і заповнену водою (піною) частини. Запуск системи в заданому напрямку забезпечується зовнішнім сигналом, який формується з ручного пульта управління або системою сигналізації (пожежними сповіщувачами або спонукальної системою зі спринклерними зрошувачами).

Відкриття клапана (вузла SPV-FSX) викликає падіння тиску в колекторі, веде до спрацьовування датчиків тиску, які подають сигнал запуску пожежного насоса, після чого вогнегасна речовина (склад) починає надходити з пожежного резервуара до всіх дренчерних зрошувачів системи.

Основними компонентами системи (вузла) SPV-FSX є дренчерний клапан і елементи, які забезпечують його запуск:

· Соленоїдний клапан - для електричного пуску;

· Мембранний клапан - для пневматичного пуску;

· Пускова лінія - для гідравлічного пуску;

· Кульовий (ручний) клапан - у всіх системах в якості додаткового пускового елемента.

Вузол керування minimax spv-fsx

Дренчерний клапан контролюється мембраною, приєднаною до його головки за допомогою стрижня і забезпечує захист клапана від водяного тиску. У конструкцію дренчерного клапана також входить відвідна труба з дросельною засувкою, яка покликана компенсувати тиск між контрольною камерою і водяним тиском.

MINIMAX випускає дренчерні вузли вертикальної установки електричного, гідравлічного (мокрого пілотного) і пневматичного (сухого пілотного) запуску. Поряд з автоматичним запуском, вузол має ручний пуск.

Електричний запуск (стандарт - 24 В) вузла SPV-FSX здійснюється приладом пожежної сигналізації з пуском пожежогасіння, який в разі загоряння пускає в хід соленоїдний клапан. Соленоїдний клапан вузла SPV-FSX може бути 2/2-ходовим звичайним або імпульсним клапаном. У разі відключення електроенергії звичайний клапан закривається, тим самим, перериваючи процес гасіння пожежі. Спосіб запуску системи звичайним соленоїдним клапаном не сертифікований VdS і FM, тому даний варіант активації не може застосовуватися в системах автоматичного гасіння пожеж. Використання для активації системи технології імпульсного соленоїдного клапана забезпечує його відкритий стан навіть при відключенні електроенергії. Щоб клапан закрився, необхідний перезапуск системи з вимиканням реле контролю електронапруги і від"єднанням пускової спіралі від джерела електроживлення. Для забезпечення можливості перезапуску системи вузли Minimax SPV-FSX повинні мати модуль повернення в початковий стан.

Пневматичний запуск SPV-FSX-системи забезпечується пусковою лінією, в якій знаходиться стиснене повітря. Пускова лінія являє собою невелику частину водо- повітряної спринклерної системи з універсальними спринклерами або тепловими датчиками. Клапани електричного і пневматичного пуску можуть бути об"єднані в одну систему, з"єднуючись між собою за паралельною схемою або в одній лініі.Гідравліческій (водяний) пуск, на відміну від пневматичного та електричного запуску, здійснюється безпосередньо, через пускову лінію активуючи контрольну камеру клапана. Додатково до електричного, гідравлічного і пневматичного пуску вузли SPV-FSX забезпечуються ручним пуском за рахунок наявності в системі кульового клапана.

Система пожежогасіння Дренчерная
Діаметр DN80 : DN100 : DN150 : DN200
Країна виробник Німеччина
Розмір Глибина: 60.00см x Ширина: 60.00см x Висота: 60.00см
Вага 30.00кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: fsx, spv-fsx, spv fsx, дренчерний, вузол

Хіти Продажу