Реле протоку Honeywell WFS-6000

Виробник: Honeywell
Код Товару: WFS6000
2036 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 20.10.2021

  • Наявність: Немає в наявності

  • 20 або більше 1932 грн

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Сигналізатор потоку рідини WFS-6000 лопатевого типу є елементом системи пожежогасіння і використовується в водосигнальних спринклерних установках. Пристрій призначений для контролю, витрати рідини, що подається і може розміщуватися на трубопроводах із зовнішнім діаметрами від 1 '' до 6 ''.

Пристрій використовується в якості сигналізатора рівня потоку вогнегасної рідини через прохідний перетин трубопроводів. Сигналізатор обладнаний вихідним реле і має можливість регулювання налаштувань. Реле легко адаптується для установки на трубопроводи різного діаметру і функціонує в системах навіть з низьким робочим тиском рідини.

Принцип дії:

Затворний пристрій реле під впливом напору рідини відхиляється на заданий кут. Поріг спрацьовування контакту пристрою встановлюється при настройках.

Спрацьовування відбувається при зростанні витрат води через прилад вище встановленої межі. При цьому величина витрат повинна зберігатися на період часу, що перевищує встановлений час затримки спрацьовування. Поріг спрацьовування контакту сигналізатора установлюється при налаштуваннях за допомогою регулювального гвинта.

Обладнання пройшло випробування і сертифіковано у відповідності до EN 12259-5: 2002, IDT, ДСТУ ГОСТ 8.586.1-5.2007 «Метрологія. Вимірювання витрат та кількості рідин і газів », а також ГОСТ 30379« Сумісність технічних засобів охоронно-пожежної сигналізації ».

Особливості експлуатації

Сигналізатор потоку рідини WFS-6000 призначений для постійного функціонування в спринклерних установках гасіння пожеж. Прилад встановлюється на прямолінійній ділянці трубопроводу, довжина якого п'ятикратно і більше перевищує розмір її перетину. Монтаж виконується, як на горизонтальному, так і на вертикальному ділянці труби.

Конструкція сигналізатора відрізняється підвищеною зносостійкістю і допускає використання пристрою в водопроводах з феритними включеннями, високим вмістом солей і хлору. Сигналізатор рекомендується встановлювати на прямолінійній ділянці трубопроводу, довжина якого в п'ять або більше разів перевищує діаметр труби.

Прилад може експлуатуватися з робочим діапазоном рідин від 1 до 100 C і тиском 10 бар. Його відмінною рисою є висока чутливість і можливість спрацьовування при малих швидкостях потоку вогнегасної рідини. Сигналізатор не пристосований для розміщення в приміщеннях з підвищеною вибухонебезпечністю і має ступінь захисту корпусу IР 20.

Регулювання і настройка межі спрацьовування детектора потоку виконується за допомогою підлаштування гвинта. Обертання за годинниковою стрілкою забезпечує збільшення точки спрацьовування, в зворотну сторону - її зменшення.

Країна виробництва Німеччина
Розмір Глибина: 5.00см x Ширина: 8.90см x Висота: 10.50см
Вага 500.00г
Діаметр різьби 1"
Робочий тиск не більше 10 бар
Робоче середовище вода
Клас захисту IP54
Похибка перемикання ± 0,1 бар
Температурний діапазон води от 0 °C до +80 °C
Розмір Глибина: 5.00см x Ширина: 8.90см x Висота: 10.50см
Вага 500.00г
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук

Теги: WFS-6000, WFS6000, WFS 6000, WFS, цаы, цаы6000, 6000

Хіт продаж