Димовий пожежний автономний сповіщувач Артон СПД-3.4 з кроною

Виробник: Артон
Код Товару: СПД-3.4
300 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 22.06.2022

  • Наявність: В наявності

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Димовий сповіщувач автономного типу Артон СПД 3.4 застосовується для раннього виявлення пожежі в закритих приміщеннях. Сповіщувач працює без підключення до шлейфів пожежної сигналізації і не вимагає додаткового електроживлення. Електрична схема сповіщувача в черговому режимі споживає всього 20мкА і підключена до батарейки типу «Крона», заряду якої достатньо для безперебійної роботи протягом 12 місяців. У разі розряду батареї сповіщувач синхронно блимає червоним індикатором і видає короткі звукові сигнали з періодичністю в 35-45 секунд.

При виявленні диму сповіщувач часто блимає червоним індикатором і видає звуки гучністю не менше 85 дБ - аналогічні гучному крику людини або працюючому двигуну мотоцикла. Після припинення впливу диму сповіщувач переходить в черговий стан за 20 секунд.

Не рекомендується встановлювати димові сповіщувачі в місцях з великим вмістом пилу і вологи - горища, підвали, ванні кімнати, автомобільні гаражі. Для запобігання помилкових спрацьовувань в приміщеннях кухні сповіщувач слід встановлювати на достатній відстані від плит і духовок.         

Автономний сповіщувач СПД3.4 має вбудовану функцію діагностики димової камери. При сильному забрудненні останньої сповіщувач буде не синхронно видавати короткі звукові сигнали і блимати червоним індикатором. В цьому випадку потрібно зняти корпус і почистити димову камеру пилососом або балончиком зі стисненим повітрям.

 

Автономный извещатель СПД 3.4

 

Існує можливість об'єднання декількох автономних сповіщувачів в локальну мережу. В цьому випадку при спрацьовуванні одного з пристроїв в мережі оповіщення у вигляді звукових сигналів буде виходити з усіх пристроїв одночасно, а пристрій що відреагував буде блимати червоним сигналізатором.

Пожежна сигналізація Автономна
Напруга живлення 9 В
Мін. робоча температура -10 С
Макс. робоча температура +55 С
Клас захисту IP 30
Гучність звукового сигналу 85.0 дБ на відстані 1м
Індикація режиму роботи Так
Елемент живлення з'ємна, тип "крона"
Термін роботи елементу живлення 1.5 року
Країна виробництва Україна
Розмір Глибина: 10.00см x Ширина: 10.00см x Висота: 5.00см
Вага 100.00г
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук

Теги: спд34, спд3.4, спд 3.4, спд 34, 3.4, 34

Хіти Продажу