Спринклер RELIABLE JL-17 ESFR вниз

Виробник: Reliable
Код Товару: jl-17

Доступні варіанти


721 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 22.06.2022

  • Наявність: Під замовлення 3-4 тижні

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Спринклер RELIABLE JL-17 ESFR установкою вниз K-240 - швидкодіючий зрошувач в системах автоматичного пожежогасіння, призначений для раннього придушення осередків займання. Пристрій розрахований на розміщення в складських приміщеннях висотою до 12.2 м з багатоярусними стелажами для зберігання матеріалів класу I-IV. Зрошувач також може встановлюватися в складах для захисту штабелів висотою до 7.6 м з рулонного паперу, гуми та упаковок з аерозолями.

Особливістю конструкції спрінклера є компактні розміри, що дозволяють прокладати пожежний трубопровід далі від стелі і загороджень. Корпус пристрою виконаний і з литої під тиском бронзи, з розеткою з мідного сплаву і, завдяки ергономічній формі, менше схильний до зовнішніх механічних ушкоджень. Спринклер забезпечений тугоплавким гідравлічним замком, який розпирає центральну тарілчасту пружину. При досягненні порогового значення температури повітря 74/100 ° С, гідравлічний ущільнювач зрошувача руйнується, відкриваючи доступ води до отвору дефлектора і активуючи розбризкування в зоні осередку пожежі.

Устаткування пройшло тестування, відповідає стандартам UL, FM, LPCB, VdS, а також нормативам ДСТУ EN 12259-1: 2008 «Спринклери» і ДСТУ-Н CEN / TS 54-14: 2009 «Системи пожежної сигналізації та оповіщення».

Особливості експлуатації

Спринклер RELIABLE JL-17 ESFR установкою вниз K-240 розрахований на безперервне функціонування в системах пожежної безпеки, працює в водопровідних мережах з діаметром труб ¾ дюйма і тиском від 0.5 до 12 бар. Один пристрій забезпечує площу зрошення в межах 5.8-9.3 м2.

Продуктивність зрошувачів відповідає номінальному К-фактору 240. Температура спрацьовування становить:

• 74 ° С для приміщень стандартної пожежонебезпеки (колір замку чорний);

• 100 ° С - для зон середньої пожежонебезпеки (колір замку білий).

Монтаж зрошувачів в системи пожежогасіння і їх періодичне обслуговування проводиться відповідно до рекомендацій виробника, а також регламенту ДСТУ EN 12845:2016. Використання зрошувача дозволяє відмовитися від розміщення в багатоярусних складах внутрішньо стелажних спринклерів та ефективно впоратися із завданням захисту легкозаймистих матеріалів.

Система пожежогасіння Водозаполненная
Размещение Головкой вниз
Розмір Глибина: 15.00см x Ширина: 4.00см x Висота: 4.00см
Вага 200.00г
Діаметр різьби 3/4
К-фактор K320
Реагування Стандартное
Країна виробництва США
Розмір Глибина: 15.00см x Ширина: 4.00см x Висота: 4.00см
Вага 200.00г
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук

Теги: HL-22, HL22

Хіти Продажу