Спринклер HD204 прихованого встановлення

Виробник: HD Fire Protect
Код Товару: HD204

Доступні варіанти


621 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 06.10.2021

  • Наявність: Очікується поставка

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Спринклер HD прихований розеткою вниз є компонентом систем ефективного водяного пожежогасіння і призначений для установки на декоративних і підвісних стелях театрів, бібліотек, музеїв, готельних комплексів, навчальних і медичних установ тощо. Корпус пристрою виконаний з корозійно стійкої латуні. Зрошувач з дефлектором, розташованим вниз, забезпечений декоративними кришками, що дозволяють інтегрувати пристрій в дизайн приміщення у відповідності з архітектурними вимогами. Декоративні кришки мають хромоване або біле виконання.

Робочим пристроєм спрінклера є скляна колба з рідиною, яка розширюється при впливі тепла. При досягненні температури навколишнього середовища в приміщенні порогового значення, колба руйнується, звільняючи надходження води на дефлектор зрошувача. Обсяг рідини в колбі визначає термін швидкодії пристрою. Спринклери з 5-ю міліметровою колбою мають стандартний термін спрацьовування, резервуаром на 3 мм - відносяться до швидкодіючих зрошувачів. Поріг спрацьовування спринклера маркується кольором рідини в колбі і знаходиться в діапазоні від 57 до 93 ° C.

Обладнання забезпечено Міжнародними сертифікатами UL, FM, CE, а також відповідає вимогам ДБН В.2.5-56 діє до: 2014 «Системи протипожежного захисту», ДСТУ-Н CEN / TS 54-14: 2009 «Системи пожежної сигналізації та оповіщення» і дозволено до експлуатації в Україні.

Особливості експлуатації

Спринклер HD прихований розеткою вниз розрахований на безперервне функціонування в водяних системах пожежогасіння, встановлюється в трубопроводи з перетином ½дюйма і має вертикальне розміщення. Спеціально розроблена конструкція дозволяє виконувати монтаж і тестування під тиском зрошувача до установки декоративної кришки і системи натяжних стель. У корпусі пристрою передбаченеа різьблення 1/4 дюйма для фіксації і вертикального регулювання кришки з чашкою. Регулювання спрінклера до площини підвісної стелі становить 6,6 мм. Знімна кришка зрошувача може бути демонтована і переінстальована при знятті підвісних стель або забезпечення доступу до будівельних і протипожежних систем.

Спринклер розрахований на функціонування в діапазоні робочого тиску води в трубопроводі від 0.5 до 12 бар. Його продуктивність визначається к-фактором 80. Міцність і надійність зрошувача підтверджена заводськими гідродинамічними випробуваннями в умовах впливу тиску 35 бар. Установка, тестування і техобслуговування виробу виконується відповідно до рекомендацій виробника, а також нормативними документами з пожежної безпеки, затвердженими в Україні.

Система пожаротушения Водозаповнена
Розмір Глибина: 15.00см x Ширина: 4.00см x Висота: 4.00см
Вага 200.00г
Діаметр різьби 1/2"
К-фактор K80
Товщина термоколби 3 мм
Реагування Швидке
Положення встановлення Приховане
Країна виробництва Індія
Розмір Глибина: 15.00см x Ширина: 4.00см x Висота: 4.00см
Вага 200.00г
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук

Теги: HD-FIRE, HD104, HD204, hdfire, hd fire, hd 104, hd 204, рв104, рв 204, рвашку

Хіт продаж