Решітка для спринклера тип 21

Виробник: Minimax
Код Товару: reshetka
173 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 20.10.2021

  • Наявність: В наявності

  • 100 або більше 166 грн
  • 250 або більше 155 грн

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Захисна решітка для спрінклера - це додатковий елемент автоматичної спринклерної системи. З її допомогою можна захистити спринклер від випадкового або навмисного механічного пошкодження і фізичного впливу. Виготовлений захист зі сталі, товщиною 2 мм з хромованим покриттям. Головна відмінна риса даної захисної решітки - це можливість установки на змонтований спринклер.

Через деякий час після введення в експлуатацію автоматичної спринклерної системи, у Вас може з"явитися необхідність забезпечити безпеку спринклерів. Іноді вони розміщені відносно низько і викликають бажання сторонніх помацати незвичайну деталь просто з інтересу або сам спринклер або запірний механізм можуть бути пошкоджені під час ремонтних робіт або переміщення великих предметів.

Також досить часто в складських приміщеннях з міжстелажним гасінням спринклер або запірний механізм може пошкодити техніка, яка працює на складі

З нашим захистом для спрінклера Вам не буде потрібно розпаковувати систему, викручувати спринклери і зливати воду. Це найкраще рішення для Вас. Дана захисна решітка щільно охоплює підставу спрінклера і закривається на засувки, надійно захищаючи спринклерний зрошувач від пошкодження!

Діаметр різьби 1/23/4
Країна виробництва Німеччина
Розмір Глибина: 8.00см x Ширина: 8.00см x Висота: 12.00см
Вага 50.00г
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: ришітка, решетка, решотка, захист, захисна, захисний, захистний

Хіт продаж