Бар'єр іскрозахисту БИЗ (БІЗ) Електронмаш

Виробник: Электронмаш
Код Товару: БИЗ-Элмаш
1152 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 20.10.2021

  • Наявність: Виготовлення 2-3 дні

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Бар'єр іскрозахисту БІЗ є важливим компонентом системи пожежної сигналізації і призначений для зв'язку обладнання, що знаходиться у вибухонебезпечній зоні із керуючими приладами, що функціонують в звичайних умовах. БІЗ знижує параметри напруги і струму в електроланцюгах до іскробезпечних показників. Обладнання має вихідні іскробезпечні електроланцюги "ib" і маркування вибухозахисту ExibIIB Х. Пристрій призначений для установки на підприємствах, в результаті виробництва яких в навколишньому середовищі утворюються вибухонебезпечні суміші.

Конструктивно БІЗ виконаний в пластиковому нерозбірному корпусі навісного типу і монтується на стіну. У конструкцію пристрою входять компоненти, що обмежують показання струму і напруги до безпечних показників:
  • запобіжники плавкі;
  • захисні діоди;
  • резистори.
Основу блоку становить монтажна плата з клемними колодками для з'єднання з лінією живлення, комутаційними каналами і заземленням в екранованих проводах. Контроль рівня струму здійснюється за допомогою дубльованих напівпровідникових обмежувачів. Показники потужності контролюються плавкими запобіжниками і резисторами. Всі компоненти залиті компаундним шаром товщиною не менше 1 мм.

Бар'єр БІЗ протестований і сертифікований на відповідність вимогам гл.4 НПАОП 40.1-32-01 «Електрообладнання спеціальних установок», ПБЕЕС. Гл. 7.3 «Електроустановки у вибухонебезпечних зонах», 7.3 ПУЕ. «Блоки іскрозахисту», відповідає ГОСТ 22782.5, а також ГОСТ 15543.1.

Особливості експлуатації

Бар'єр іскрозахисту БІЗ розрахований на безперервне функціонування в лініях зв'язку сповіщувачів системи пожежної сигналізації. Бар'єр монтують в настінній шафі, з можливістю установки на DIN-рейку поза вибухонебезпечного приміщення. Бар'єр обмежує вхідну напругу до рівня 250 В, струм - до 30мА. На виході пристрій обмежує напругу до 33 В і струм до 30 мА. Обладнання розраховане для установки в приміщеннях без регулювання клімату, стійке до дії зовнішніх чинників, має захисну оболонку IP20. Робочий діапазон температур приладу складає від -10 до 50 ºC, пристрій вимагає захисту від попадання зайвої вологи і пари. Бар'єр є ремонтопридатним, його термін служби розрахований на 10 років безперервної експлуатації.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук

Теги: бар'єр іскрозахисти биз, биз, бар'єр, , bp, , sp

Хіт продаж