Спринклер RELIABLE N25 ESFR вниз

Виробник: Reliable
Код Товару: N25

Доступні варіанти


828 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 06.10.2021

  • Наявність: Під замовлення 3-4 тижні

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Зрошувач спринклерний N25 ESFR RELIABLE розеткою вниз К-363 є компонентом систем автоматичного водяного пожежогасіння, призначений для встановлення в складах з висотою штабелювання матеріалів до 10.7 м. Спринклер з високою швидкодією розрахований на захист складських приміщень з виробами, що зберігаються на піддонах в картонній і пластиковій упаковці , в тому числі поліетиленовій плівці (клас I, IV).

Конструкція зрошувача складається з:

· корпусу та настановної рами з латунного лиття під тиском;

· дефлектора з високоміцної бронзи;

· притискувальної пружини з ущільнювачем з нержавіючої сталі;

· стійки з мідно-нікелевої монелі.

Робочим елементом, що забезпечує активацію зрошувача, є термочутлива плавка вставка, розміщена в отворі дефлектора. Спрацьовування пристрою настає при досягненні температури в приміщенні порогового значення 74 (100) ° C, при якій настає руйнування плавкої ставки. У вільний від ущільнення отвір дефлектора подається вода, забезпечуючи швидке і ефективне пожежогасіння в зоні, що охороняється.

Пристрій має Міжнародні сертифікати VdS, GL, CE, а також пройшло тестування в Україні на відповідність вимогам ДБН В.2.5-56: 2014 і ДСТУ EN 12259-1: 2008 «Стаціонарні системи пожежогасіння».

Особливості експлуатації

Зрошувач спринклерний N25 ESFR RELIABLE розеткою вниз К-363 розрахований на постійне, безперервне функціонування в системах автоматичного пожежогасіння. Спринклер має вертикальну схему розміщення, монтується в магістральний трубопровід діаметром 1 "дефлектором вниз, створює максимальну зону зрошення 9,3 м2. Середня інтенсивність зрошення при установці приладу на висоті 2.5 м і тиску в магістральній трубі P 0.1 МПа складає не менше 0.25 л / м2 * c.

Пристрій відрізняється високою надійністю, точністю спрацьовування і довговічністю. Прилади зручні в монтажі і не вимагають спеціального обслуговування. Велика площа зрошення дозволяє скоротити кількість спринклерів в схемі пожежного захисту, а також спростити роботи по її монтажу.

Система пожаротушения Водозаполненная
Размещение Головкой вниз
Розмір Глибина: 15.00см x Ширина: 4.00см x Висота: 4.00см
Вага 200.00г
Діаметр різьби 1
К-фактор K363
Реагування Стандартное
Країна виробництва США
Розмір Глибина: 15.00см x Ширина: 4.00см x Висота: 4.00см
Вага 200.00г
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук

Теги: N-22, N25, Reliable

Хіт продаж