Сповіщувач полум'я Polon-Alfa PUO-35

Виробник: Polon-Alfa
Код Товару: PUO35

Доступні варіанти


27 840 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 08.08.2022

  • Наявність: Під замовлення 3-4 тижні

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Димовий оптичний пожежний сповіщувач Артон СПД-3.2 - застосовується для виявлення продуктів горіння або тління на ранніх стадіях пожежі. Використовується в 4х-дротових шлейфах пожежних сигналізацій з напругою до 12В.

В СПД 3.2 застосований надійний принцип виявлення диму, заснований на ефекті Тінделя - світловий потік відбивається частинками диму. Частинки диму потрапляючи в димову камеру відображають світловий потік і між ізольованими від прямої видимості світлодіода і фотодіода виникає фотострум. Для тестування працездатності сповіщувача передбачено отвір на верхній частині кришки, куди занурюється металевий стрижень. Стрижень відображає світловий потік світлодіода, емітуючи частки диму.

Для монтажу використовується база Б103-3.Сповіщувач полум"я PUO-35 служить для виявлення і передачі сигналу про загоряння в приміщеннях, де в нормальних умовах або технічних процесах не передбачено використання полум"я, а так само в приміщеннях, де світло не потрапляє на чутливий елемент пристрою.

Сповіщувач PUO-35 зроблений відповідно до вимог, що висуваються Директивами Європейського Союзу, та сертифікований в Україні. Сертифікат відповідності UA1.016.0099860-06 виданий МНС України відповідно ДСТУ EN 54-10: 2004.

Даний пристрій є частиною адресної системи пожежної сигналізації. Застосовується для захисту об"єктів, на яких необхідна висока ефективність захисту від пожежі, оскільки виявлення полум"я відбувається в самому початку загоряння.

Принцип дії сповіщувача полягає в його реагуванні на ультрафіолетове випромінювання, що виключає його реагування на джерела штучного освітлення, так як таке освітлення не випромінює ультрафіолетового випромінювання.

Корпус виготовлений з матеріалу, який забезпечує високу стійкість до впливу на влаштування зовнішніх фізичних факторів. Електронний вузол сповіщувача розміщений в середині корпусу, приєднувальні контакти розраховані на установку в базі серії «30».

До мережі пристрій підключається через стандартні і адресні розетки і може працювати з приладами прийому і контролю, вироблених фірмою «Polon-Alfa». Габаритні розміри Polon PUO35

При використанні пристрою, для перевірки і підтвердження працездатності, проводиться періодичний контроль роботи як самого сповіщувача, так і правильності його взаємодії з системою пожежної сигналізації. Контроль проводять за допомогою полум"я від сірника або запальнички.

Регламентні роботи зводяться до планового обстеження, перевірки функціональності і можливої очищення детекторного скла від пилу або інших забруднень. Для такого протирання використовують чистий етиловий спирт.

Розривні контакти "3-6" у цій бази дозволяють контролювати наявність сповіщувача в шлейфі сигналізації. При відсутності сповіщувача відбувається розрив контакту і передається сигнал «несправність» на приймально-контрольний пульт.

Пожежна сигналізація Безадресна
Напруга живлення 20В
Лінія підключення 2-провідна
Струм в черговому режимі 0,01мА
Струм в режимі спрацювання 20мА
Мін. робоча температура -10С
Макс. робоча температура +55С
Клас захисту IP55
Країна виробництва Польща
Розмір Глибина: 11.00см x Ширина: 11.00см x Висота: 6.00см
Вага 450.00г
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: puo35, puo 35, puo-35, полум'я

Хіти Продажу