Модуль ГВА FS-A-60 генератор аерозолю

Виробник: Firestop
Код Товару: гва60

Доступні варіанти


8 780 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 27.03.2022

  • Наявність: Виготовлення 3-4 тижні

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Аналог АГС 7/1 за захищуваним об'ємом

Генератор аерозольний FS-A-90 є пристроєм для ефективного пожежогасіння і маже функціонувати в автономному режимі або в системах з автоматичним або ручним пуском. Ультрадисперсний аерозоль при спрацьовуванні пригнічує процеси горіння і може ефективно загасити пожежу класів А, В, С, D, F в будь-якому приміщенні об'ємом 90 м3. Металевий протиударний корпус модуля забезпечує належний захист від корозії і механічного впливу, дозволяє установку протипожежного устаткування на об"єктах з високовольтним обладнанням, електронікою, в підземних комунікаціях і на рухомому транспорті.

Генерація вогнегасної речовини виконується при надходженні електроімпульса на пусковий вузол і активації процесів аерозолі утворення. Завись з дрібнодисперсних частинок подається через сопла в корпусі і швидко заповнює об'єм, що захищається, пригнічуючи процеси горіння. Аерозоль після ліквідації загоряння осідає і легко забирається з поверхні за допомогою вологого прибирання або пилососа, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людини.

Запуск та контроль запуску

  • Параметри вузла запуску Клеми колодки, 1;2 вузол запуску. Для запуску ГВА в роботу необхідно подати імпульс постійного струму з максимальним значенням 0,4 А. впродовж 1,0 с. Мінімальна електрична напруга при цьому має становити 3,0 В. Максимальна напруга обмежується можливістю ППКП.
  • Постійний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,005 А.
  • Періодичний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,01 А впродовж 5.0 с. з наступною перервою не менш ніж 300 с.
  • Параметри вбудованого пристрою контролю спрацювання ГВА (виходу аерозолю) - Нормально розімкнений контакт, максимальна напруга постійного струму 60 В, Струм комутації до 5 А.
Захищуваний об`єм 60 м3
Країна виробництва Україна
Тип запуску Електричний
Час роботи 15 - 25 с
Маса аерозолеутворюючого заряду 2,5 кг
Вогнегасна здатність аерозолю 0,05 кг/м3
Температура курпусу при роботі 200 °С
Температура аерозольного потоку 400 °С на відстані 1,0 м : 200 °С на відстані 1,8 м : 75 °С на відстані 2,5 м
Розмір Глибина: 160.00мм x Ширина: 160.00мм x Висота: 160.00мм
Вага 7.00кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: гва60, гва 60, гва-60, udf60, udf 60 udf-60, FS-A-60, FSA60, аі-ф, аіф

Хіти Продажу