+380442285001

Кран-комплект HW-19Wt-15 вбудований двері в торці

Виробник: Firestop
Код Товару: HW-19Nv-15

Доступні варіанти


2083.00 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 04.03.2021

  • Наявність: Виготовлення 2-3 тижні

Наші Переваги
Працюємо в Карантині

Працюємо в Карантині

Ми приймаємо ваші замовлення та робимо доставку

Ціни з ПДВ

Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт

Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Кран-комплект HW-19Wt-15 відноситься до ручних засобів пожежегасіння, обов'язковим для розміщення в квартирах житлових будинків з висотою поверху не більше 47 м. Обладнання розраховане на ручну локалізацію вогнища загоряння однією людиною. Пожежний кран-комплект підключається до мережі питного водопроводу або виділеної пожежної магістралі. Включений в комплект напівтвердий пожежний рукав здатний самостійно розкручуватися під напором води, довжина струменя без втрати тиску напору - 3 м.

Шафа пожежного комплекту призначена для розміщення в стінну нішу і має двері на торці. Монтаж дверей здійснюється навісним способом на праву або ліву сторону. Конструкція дозволяє зберігати в цілості пожежний рукав та інше обладнання. Для цього шафа передбачає закриття на замок, вона повинна бути опломбована і забезпечена датчиком відкриття дверей.

До складу комплекту ПКК HW-19Wt-15 входить:

• вбудована пожежна шафа з торцевими дверцятами;

• поворотна котушка для зберігання намотанного напівжорсткого пожежного шланга, закріплена на кронштейні;

• рукав напівтвердий діаметром 19 мм і довжиною 15 м;

• латунний кран Ду 20;

• наконечник - стовбур перекривний, що функціонує в режимах струменя і розпилення;

Кран-комплект з дверцятами в торці HW-19Wt-15 відповідає нормам

ДСТУ EN 671-1:2017 "Стаціонарні системи пожежогасіння. Кран-комплекти пожежні. Частина 1. Кран-комплекти з напівжорсткими рукавами"


ДСТУ 4401-2: 2006 «Кран-комплекти пожежні з напівжорсткими рукавами. Загальні вимоги », стандартам ДБН В.2.5-64 діє до: 2012« Внутрішній водопровід і каналізація »і має відповідний сертифікат України.

Особливості експлуатації

Пожежний кран-комплект HW-19Wt-15 призначений для постійної експлуатації в системі водопроводу з робочим тиск від 0.2 до 1.0 мПа. ПКК забезпечує подачу води засобами пожежогасіння в будь-яке місце в квартирі при необхідності локалізації загоряння. Збереженість обладнання забезпечує надійна конструкція пожежної шафи, виготовленої з листової сталі товщиною 1 мм. Додаткове антикорозійне покриття створює захисний шар з порошкової епоксидно-поліестрової фарби.

Шафа пофарбована у світло-сірий або білий колір, відповідає вимогам пожежної безпеки і палітрі RAL. Зберігання ПКК в шафі дозволяє забезпечити постійну готовність пожежного обладнання для оперативного гасіння вогнища загоряння.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: HW-19Wt-15, рц19це, wh19wt