Вентиль пожежний запірний кутовий ДУ-65 під ДППК чавунний

Виробник: Firestop
Код Товару: ДУ65 ВН

Доступні варіанти


620 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 20.10.2021

  • Наявність: Під замовлення 3-4 тижні

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Чавунний кран Ду 65 - є частиною протипожежного обладнання і призначений для відбору води з пропускною спроможністю 5 л / с. Кран монтується в систему внутрішнього пожежного водопроводу на приварні різьблення Ду65.

Клапан кутовий конструкції 125 (90) ° з діаметром умовного проходу 65 мм, виконаний з ковкого чавуну марки КЧ 60-3 і має нарізні сполучення ВН Ду65: внутрішнє на вході і зовнішнє на виході. Кутова конструкція корпусу розрахована на розсіювання енергії при гідроударі і допускає установку клапана в горизонтальному або вертикальному вигляді, окрім його розташування маховиком вниз.

Запірний клапан Ду 65 виконує функції надійного і безвідмовного запірного пристрою. Це досягається за допомогою:

міцності литих деталей, герметичності конструкції і якісного ущільнення;

· стійкості до корозійних процесів;

· легкого доступу до води, 3 оберти;

· стійкості конструкції до гідроударів.

Кутова конструкція запірного клапана Ду 65 виконана за правилами НПБ 154-2000. Пристрій відповідає вимогам ДБН В.1.1-7-2002 «Пожежна безпека об'єктів будівництва», ДБН В.2.5-64-2012. «Внутрішній водопровід і каналізація», а також ДСТУ 4401-2 «Пожежна техніка. Кран - комплекти пожежні ».

Відповідає вимогам ДСТУ EN 671-2:2017 "Стаціонарні системи пожежогасіння. Кран-комплекти пожежні. Частина 2. Кран-комплекти з плоскоскладаними рукавами"

Особливості експлуатації

Клапан чавунний Ду 65 призначений для постійної експлуатації в системі протипожежного водопроводу в якості запірного пристрою, що подає воду з магістралі з робочим тиском до 1,6 мПа і температурою до + 50 ° С. Вентиль встановлюється в положенні, показаному стрілкою на корпусі і відповідає напрямку потоку води. Обертання маховика проводиться однією людиною без застосування спеціальних важелів, згідно з маркуванням, проти годинникової стрілки не менше 3 обертів. Герметичність затвора відповідає ДСТУ EN 19:2017 і відповідає класу А.

Основною перевагою запірного клапана є мала вага і габарити, що дозволяє встановлювати його в будь-якому місці водопровідної магістралі. Простота конструкції забезпечує легкість в обслуговуванні і хорошу ремонтопридатність.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: вентиль, клапан, ду65, ду 65, дн 65, дн65

Хіт продаж