Вентиль пожежний запірний кутовий ДУ-65 тиск 1.6 МПа під ДППК латунний

Виробник: Firestop
Код Товару: ДУ65 ВН угловой

Доступні варіанти


1365 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 20.10.2021

  • Наявність: В наявності

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Кран латунний Ду 65 застосовується для підключення пожежного обладнання або пожежних рукавів до трубопроводу. Клапан використовується в ручних і автоматичних системах пожежогасіння. За допомогою даного крана може здійснюватися відбір води робочим тиском до 1.6 мПа, потоком 5 л / c і температурою до +50 ° С.

Запірний пристрій має кутову конструкцію з відведенням на 125 (90) °, виконаний з латунного сплаву, має умовний прохід 65 мм. Латунь стійка до корозійних процесів і забезпечує довговічність і функціональність запірного пристрою. Вентиль Ду 65 забезпечує плавне регулювання потоку води і вихід на робочий тиск за 3 обороти.

Конструкція і матеріали клапана гарантують високу надійність, герметичність клапана і ущільнень.

Запірний клапан Ду 65 відповідає вимогам ДБН В.1.1-7-2002 «Пожежна безпека об'єктів будівництва», ДБН В.2.5-64-2012. «Внутрішній водопровід і каналізація», а також нормам ДСТУ 4401-2 «Пожежна техніка. Кран - комплекти пожежні » , ДСТУ EN 671-2:2017 "Стаціонарні системи пожежогасіння. Кран-комплекти пожежні. Частина 2. Кран-комплекти з плоскоскладаними рукавами"

Особливості експлуатації

Кран латунний Ду 65 призначений для постійної експлуатації в системі протипожежної в магістралі, з'єднання здійснюється за допомогою різьбових з'єднань Ду65. Кутова конструкція дозволяє встановлювати кран, як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні, за винятком розташування маховиком вниз. Робота клапана виконується обертанням маховика. Він забезпечує плавний рух букси, яка проводить підйом і опускання головного клапана. Це дозволяє перекривати або звільняти прохід в корпусі крана, регулюючи потік води з трубопроводу.

Латунний вентиль ДУ 65 добре зарекомендував себе при експлуатації в магістралях з очікуваним перепадом тиску в якості надійного запірного елемента. Ручне регулювання здійснюється без додаткових зусиль.

Конструкція має малу вагу і габарити, легка в обслуговуванні і має гарну ремонтопридатність.

Макс. робочий тиск 16 бар
Макс. температура води 75С
Макс. температура пари 275С
Діаметр 65 мм
Розмір Глибина: 100.00мм x Ширина: 50.00мм x Висота: 150.00мм
Вага 1.50кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук

Теги: вентиль, клапан, ду65, ду 65, дн 65, дн65

Хіт продаж