Фільтр ФПБ-11 пожежний самопромивний з автоматичним байпасним клапаном

Виробник: Firestop
Код Товару: фпб11
184576 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 06.10.2021

  • Наявність: Виготовлення 6-8 тижнів

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Фільтр для пожежних систем байпасний ФПБ-11 використовуються на підвідних трубопроводах і лінійних вводах систем пожежогасіння. Установка служить для захисту від засмічення протипожежних магістралей і підводів. Фільтр запобігає виходу з ладу під час експлуатації стаціонарного протипожежного обладнання та має функцію самоочищення.

Пожежний фільтр ФПБ-11 не має електроприводу для очищення, що забезпечує підвищену надійність вузла і тривалий термін служби. Повне очищення виконується при відкритті зливного клапана потоком води. Пристрій здатний працювати в режимах фільтрації, промивання і байпаса. Це забезпечує повний контроль дотримання технологічного режиму при здійсненні подачі води або іншої вогнегасної рідини по трубопроводу системи гасіння пожежі.

Пожежний фільтр ФПБ-11 укомплектований:

• корозійно стійким корпусом, з фланцями для кріплення на трубопроводі;

• фільтраційним блоком з електромагнітним спускним клапаном;

• байпасним клапаном для вирівнювання рівня тиску;

• цифровим дифманометром для вимірювання тиску води в трубопроводі, пов'язаний з УБА;

• керуючим блоком автоматизації електромагнітного зливного клапана;

• регулюючим гвинтом, за допомогою якого задаються параметри роботи фільтруючої установки.

Пристрій відповідає вимогам ДБН В.2.5. -64: 2012, п. 8.2 Системи водяного та пінного пожежогасіння, ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення".

Особливості експлуатації

Фільтр байпасний ФПБ-11 самоочисний призначений для постійного функціонування в системі пожежного водопроводу і встановлюється з метою захисту водоподавальних пристроїв від засмічення вхідних отворів. Пристрій розміщується на вертикальних ділянках труби при введенні водопостачання в будівлю і монтується на фланці.

Електромагнітний клапан може бути змонтований в місці, зручному для обслуговування та розведення зливного трубопроводу. Керуючий блок встановлюється поруч з фільтром в межах візуального огляду, на відстані не більше 10 м. Місце розташування блоку, порядок укладання керуючого електрокабеля і спосіб його захисту визначається при проектуванні будівлі або безпосередньої установки фільтра.

У приміщенні, в якому розташований керуючий блок, температура не повинна знижуватися нижче 0 ° C. Конструкція фільтра допускає в екстрених випадках потрапляння води на фільтр і керуючий блок.

Робота ФПБ-11

При забрудненні пристрою збільшується тиск води в фільтрі, і при досягненні заданої величини промивання сигнал від дифманометра передається на автоматичний блок управління. При цьому керуючий блок переводить систему в режим промивки, подаючи сигнал на відкриття електромагнітного клапана. Якщо в результаті промивання з якої-небудь причини самоочищення не відбулося, а тиск на фільтрі досягне максимального, пристрій автоматично перейде в робочий режим байпаса.

Конструкція фільтра допускає очищення в ручному режимі після тимчасового перекриття води. Під час якого можна зробити обслуговування і усунення причин, які призвели до перекладу системи в режим байпаса.

Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: фпб, фпб11, фпб 11

Хіт продаж