Модуль ГВА FS-A-30 генератор аерозолю

Виробник: Firestop
Код Товару: гва30

Доступні варіанти


8 990 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 08.08.2022

  • Наявність: Виготовлення 6-8 тижнів

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Аналог АГС 11/5 за захищуваним об'ємом

Генератор аерозольний FS-A-30 є засобом ефективного об'ємного пожежогасіння, призначений для ліквідації загоряння легкозаймистих речовин і може встановлюватися в рухомому транспорті, кабельних магістралях і електрошафах з обладнанням, що знаходяться під напругою. Компактні розміри модуля і зручне кріплення на кронштейні дозволяють розміщувати пристрій в зоні, що охороняється об'ємом 30 м3 для ефективного гасіння пожеж класу А, В, С, D, F. Обладнання може функціонувати, як автономно, так і в системах безпеки з ручним або автоматичним пуском. Генератор не розрахований на ліквідацію загорянь лужних металів, а також речовин, чиє горіння відбувається без доступу кисню.

Запуск дії генератора здійснюється подачею імпульсу постійного струму на пристрій, що активує аерозолеутворення. Речовина через сопла, що розташовані на корпусі модуля, надходить назовні і наповнює весь об'єм, що захищається, пригнічуючи процеси утворення полум'я. Всі процеси пуску не вимагають присутності персоналу, знижуючи ризики отримання травм і опіків. Вогнегасна речовина безпечна для людей, обладнання і навколишнього середовища.

Запуск та контроль запуску

  • Параметри вузла запуску Клеми колодки, 1;2 вузол запуску. Для запуску ГВА в роботу необхідно подати імпульс постійного струму з максимальним значенням 0,4 А. впродовж 1,0 с. Мінімальна електрична напруга при цьому має становити 3,0 В. Максимальна напруга обмежується можливістю ППКП.
  • Постійний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,005 А.
  • Періодичний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,01 А впродовж 5.0 с. з наступною перервою не менш ніж 300 с.
  • Параметри вбудованого пристрою контролю спрацювання ГВА (виходу аерозолю) - Нормально розімкнений контакт, максимальна напруга постійного струму 60 В, Струм комутації до 5 А.
Захищуваний об`єм 30 м3
Тип запуску Електричний : Термічний
Час роботи 15 - 25 с
Маса аерозолеутворюючого заряду 1,5 кг
Вогнегасна здатність аерозолю 0,05 кг/м3
Температура курпусу при роботі 200 °С
Температура аерозольного потоку 400 °С на відстані 1,0 м : 200 °С на відстані 1,8 м : 75 °С на відстані 2,5 м
Країна виробник Україна
Розмір Глибина: 170.00мм x Ширина: 105.00мм x Висота: 160.00мм
Вага 4.00кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: гва30, гва 30, гва-30, udf30, udf 30 udf-30, FS-A-30, FSA30, аі-ф, аіф

Хіти Продажу