Модуль ГВА FS-A-150 генератор аерозолю

Виробник: Firestop
Код Товару: гва150

Доступні варіанти


11 500 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 27.03.2022

  • Наявність: В наявності

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Генератор аерозольний ГВА 150 є автономним засобом гасіння пожежі і встановлюється в закритих приміщеннях будь-якого типу, в тому числі що містять кабелі, електрошафи і електрообладнання, що працює під напругою. За сигналом від контрольно-пускового пристрою обладнання починає процес генерації і розпилення аерозольного пожежогасячого складу. Генератор може самостійно забезпечити оперативну локалізацію загоряння в приміщенні об'ємом 150 м3.

Обладнання знаходиться в міцному протиударному корпусі і складається з:

• контейнера з аерозолеутворюючим складом, поміщеним в корпус генератора;

• заряду-розпилювача, який відділений від поверхні теплоізоляційним матеріалом, який служить для запуску процесу генерації аерозолю;

• вузла запуску, що знаходиться всередині генератора і має вихід на клемну колодку, встановлену на корпусі.

При виявленні загоряння і підвищенні температури повітря в приміщенні на вузол запуску генератора подається електричний сигнал. Імпульс, що надходить від контрольно-приймального пристрою, дає старт початку процесу генерації аерозолю. Завдяки властивості аерозольних часток пов'язувати хімічні речовини, що сприяють процесу горіння, дрібнодисперсна суспензія заповнює об'єм приміщення і сприяє гасінню пожежі.

Він дає сигнал до початку процесу генерації аерозолю. До складу генерованого аерозолю входять матеріали, на основі яких відбувається зв"язування хімічних речовин, що сприяють процесу горіння. Запуск генератора здійснюється за допомогою електричного імпульсу, який надходить від контрольно-приймального пристрою системи пожежогасіння.

Пристрій пройшов випробування і сертифікований на відповідність вимогам ДСТУ 4490: 2008 «Установки автономного аерозольного пожежогасіння», нормам ДВН В 2.5-56 «Системи протипожежного захисту», а також стандарту ДСТУ ISO 9001-2015 (ISO 9001 діє до: 2015).

Особливості експлуатації

Генератор аерозольний ГВА 150 призначений для безперервної експлуатації в системі пожежогасіння, має стаціонарне розташування і може ефективно локалізувати вогнище загоряння без втручання людини. Пристрій має міцний протиударний корпус, стійкий до вібраційних навантажень, тому може застосовуватися для захисту транспортних засобів.

Після перевищення встановленого температурного режиму від 72 до 200 ° C, спрацьовує датчик і виробляє командний сигнал. При подачі електросигнала на вузол запуску, встановлений всередині генератора, відбувається активація твердого аерозолеутворюючого заряду. Отримана в результаті хімічної реакції аерозольна хмара виходить через отвори на кришці генератора в захищуване приміщення і миттєво заповнює його.

Установка аерозольного генератора дозволяє:

• Обладнати приміщення з великою площею аерозольними генераторами в кількості до 8 шт. для високоефективного захисту від пожежі;

• Провести миттєву локалізацію пожежі;

• Зберегти в процесі пожежогасіння обладнання, майно і техніку,

• Не нашкодити здоров'ю людей та навколишньому середовищу.

Генератор ГВА 150 простий в монтажі, не вимагає спеціального обслуговування і розрахований на тривалу безвідмовну роботу в якості протипожежного обладнання.

Запуск та контроль запуску 

  • Параметри вузла запуску Клеми колодки, 1;2 вузол запуску. Для запуску ГВА в роботу необхідно подати імпульс постійного струму з максимальним значенням 0,4 А. впродовж 1,0 с. Мінімальна електрична напруга при цьому має становити 3,0 В. Максимальна напруга обмежується можливістю ППКП.
  • Постійний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,005 А.
  • Періодичний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,01 А впродовж 5.0 с. з наступною перервою не менш ніж 300 с. 
  • Параметри вбудованого пристрою контролю спрацювання ГВА (виходу аерозолю) - Нормально розімкнений контакт, максимальна напруга постійного струму 60 В, Струм комутації до 5 А.  

Захищуваний об`єм 150 м3
Країна виробництва Україна
Тип запуску Електричний
Час роботи 15 - 25 с
Маса аерозолеутворюючого заряду 7,5 кг
Вогнегасна здатність аерозолю 0,05 кг/м3
Температура курпусу при роботі 200 °С
Температура аерозольного потоку 400 °С на відстані 1,0 м : 200 °С на відстані 1,8 м : 75 °С на відстані 2,5 м
Розмір Глибина: 183.00мм x Ширина: 290.00мм x Висота: 230.00мм
Вага 15.50кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: гва150, гва 150, гва-150, udf150, udf 150 udf-150, FS-A-150, FSA150, аі-ф, аіф

Хіти Продажу