Модуль ГВА FS-A-2 генератор аерозолю

Виробник: Firestop
Код Товару: гва2

Доступні варіанти


6 040 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 08.08.2022

  • Наявність: Виготовлення 6-8 тижнів

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Аналог АГС 11/1 за захищуваним об'ємом

Генератор аерозольний ГВА FS-A-2 є обладнанням для ефективного об'ємного пожежогасіння з ручним, автоматичним або автономним пуском. Модуль є ефективним засобом боротьби з пожежами класу А, В, С, D, F і призначений для захисту обладнання, в тому числі що знаходиться під напругою, в об'ємі до 2 м3. Обладнання дозволяє здійснювати гасіння пожежі без присутності людей в приміщенні, знижуючи дію таких небезпечних факторів, як висока температура, задимленість, ураження електрострумом. Модульний генератор аерозолю не розрахований на гасіння лужних металів і речовин, горіння яких відбувається без доступу кисню. Пристрій розташований в корпусі, захищеному від корозії, стійкому до впливу механічних, в тому числі вібраційних, навантажень і може встановлюватися в рухомому складі залізничного транспорту, автомобілях, морських судах тощо.

Модуль складається з контейнера з аерозолеутворюючою речовиною, заряду-розпилювача і електричного вузла запуску. При подачі імпульсу на пусковий вузол відбувається займання заряду, який активує процес аерозолеутворення. Дисперсний склад подається через отвори в корпусі і утворює в захищаємому об'ємі дрібнодисперсну завись, який пригнічує хімічні процеси горіння. Після застосування, аерозоль легко забирається з поверхні апаратури і електроніки, не завдаючи їй шкоди. Аерозоль безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Запуск та контроль запуску 

  • Параметри вузла запуску Клеми колодки, 1;2 вузол запуску. Для запуску ГВА в роботу необхідно подати імпульс постійного струму з максимальним значенням 0,4 А. впродовж 1,0 с. Мінімальна електрична напруга при цьому має становити 3,0 В. Максимальна напруга обмежується можливістю ППКП.
  • Постійний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,005 А.
  • Періодичний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,01 А впродовж 5.0 с. з наступною перервою не менш ніж 300 с. 
  • Параметри вбудованого пристрою контролю спрацювання ГВА (виходу аерозолю) - Нормально розімкнений контакт, максимальна напруга постійного струму 60 В, Струм комутації до 5 А.  

Захищуваний об`єм 2 м3
Тип запуску Електричний : Термічний
Час роботи 15 - 25 с
Маса аерозолеутворюючого заряду 0,1 кг
Вогнегасна здатність аерозолю 0,05 кг/м3
Температура курпусу при роботі 200 °С
Температура аерозольного потоку 400 С, на відстані 1,0 м;200 С, на відстані 1,8 м;75 С, на відстані 2,5 м
Країна виробник Україна
Розмір Глибина: 105.00мм x Ширина: 105.00мм x Висота: 50.00мм
Вага 1.00кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: гва2, гва 2, гва-2, udf2, udf 2 udf-2, FS-A-2 FSA2, аі-ф, аіф

Хіти Продажу