+380442285001

Блок іскрозахисту БІЗ Омега

Виробник: Проект АО
Код Товару: БИЗ
1782.00 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 15.01.2021

  • Наявність: Виготовлення 12-15 тижнів

Наші Переваги
Працюємо в Карантині

Працюємо в Карантині

Ми приймаємо ваші замовлення та робимо доставку

Ціни з ПДВ

Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт

Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Блок іскрозахисту (БІЗ) є елементом пожежної сигналізації і призначений для комутації пристроїв, розташованих у вибухонебезпечних зонах з ППКП, встановленим в приміщеннях зі звичайними умовами. Блок безпосередньо підключається до лінії сигналізації та забезпечує іскробезпечність контактів живлення і передачі сигналів. Пристрій обмежує параметри струму і напруги в лініях зв'язку сповіщувачів, встановлених в зоні з підвищеним ризиком вибуху навколишнього середовища.

Особливості експлуатації

Блок іскрозахисту призначений для безперервної роботи в системах пожежної сигналізації. Пристрій може бути застосовано для установки в приміщеннях без штучного регулювання клімату. Робочий ліміт температур від -30 до +55 ° С.

Спрацювання БІЗ відбувається при попаданні на вхідні клеми напруги, що перевищує 242 В. Вхідні канали звичайного виконання в блоці відокремлені на друкованій платі від вихідних іскробезпечних ліній заземленим провідником, товщиною не менше 1,5 мм. Контроль струму і напруги на вихідних лініях відбувається додатково за допомогою напівпровідникових обмежувачів.

Основу блоку складає спеціальна монтажна плата з клемними колодками для під'єднання лінії прийому передачі даних, ліній живлення і заземлення. Конструкція приладу з вихідними захищеними каналами рівня «ib» виконана за типом «іскробезпечне електричне коло», має маркування «1ExіbІІВТ5 X», що відповідає вимогам ДСТУ IEC 60079-6:2009 . Блок БІЗ встановлюється поза вибухонебезпечними зонами.

Пристрій працює від ППКП або резервних акумуляторних батарей 12 В. Тип кабельних підвідних ліній живлення, а також спосіб їх монтажу у вибухонебезпечній зоні повинні відповідати вимогами ДСТУ 7113:2009 . Блоки іскрозахисту відповідають нормам ДСТУ ЕN 54.4 - вимоги до електроустаткування і сповіщувачів.

Пожежна сигналізація Адресна
Країна виробництва Україна
Розмір Глибина: 10.00см x Ширина: 14.00см x Висота: 5.00см
Вага 180.00г

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: биз, біз, biz, , bp, , sp