Блок дистанційного управління БРИТ БДУ4 Омега

Виробник: Проект АО
Код Товару: БРІТ
6576 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 20.10.2021

  • Наявність: Виготовлення 6-8 тижнів

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Адресний блок БРІТ (БДУ4)

Блок БДУ4 в системі пожежогасіння призначений для дистанційного запуску вогнегасних засобів з можливістю переведення процесу з автоматичного режиму в ручний. Пристрій застосовується спільно з приладом ПУ-П / ППУ-ПТ для управління пожежогасінням, здійснює індикацію стану елементів системи і передає повідомлення на керуючий прилад. Управління блоком БДУ проводиться по основній або резервній лінії зв'язку з послідовним протоколом RS-485.

Прилад представляє собою виносну панель керування і може бути застосований для віддаленого моніторингу функціонування систем пожежної безпеки. Відображення режимів пуску пристроїв пожежогасіння виконується за допомогою індикаторів:

· ручний - режим дистанційного пуску;

· автомат - засоби для гасіння пожежі знаходяться в автоматичному режимі;

· скасування - відключення автоматичного пуску;

· пуск - механічний запуск роботи систем пожежогасіння;

· стоп - примусова зупинка пуску та ін.

Також індикатори повідомлять про несправності, відключення, системну помилку, аварійну зупинку, та роботу на основному або резервному живленні. На лицьовій панелі пристрою знаходиться механічний ключ, за допомогою якого можна тестувати роботу індикаційних елементів ланцюга і якість спрацьовування реле, за винятком пристрою активації «Пуск».

Блок виконаний згідно з нормами Національного стандарту України ДСТУ ЕN 54 в частині 2 - Прилади приймально - контрольні пожежні, а також 4 - вимоги до електроустаткування і сповіщувачів.

Особливості експлуатації

БДУ має два варіанти виконання - для експлуатації в нормальних умовах, а також для установки у вибухонебезпечних приміщеннях. Пристрій у вибухонебезпечному виконанні має в конструкції спеціальні бар'єри і обмежує вхідні та вихідні сигнали до іскробезпечного рівня.

Живлення БДУ отримує з мережі напругою 220 В, при цьому потужність споживання не перевищує 30 Вт. При його відсутності блок переходить на резервне живлення від вбудованого акумулятора 12 В і 2,3 А / Ч. Один пристрій може контролювати 6 виходів. Опір 2-х проводів лінії зв'язку RS-485 не повинен перевищувати 100 Ом. Допустимий переріз кабелю для каналів RS-485, а також ліній підключення зовнішніх датчиків складає 0,14-0,5 мм2 для одножильних проводів і 0,25 мм 2 - для багатожильних. В процесі функціонування пристрій постійно контролює обрив і коротке замикання каналів підключення сповіщувачів, а також стан датчиків відкриття дверей.

Пожежна сигналізація Адресна
Країна виробництва Україна
Розмір Глибина: 28.00см x Ширина: 24.00см x Висота: 10.00см
Вага 4.00кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: бріт, бду4, блок бду4, брит, бріт, , le

Хіт продаж