Прилад керування пожежогасіння Омега ППУ-ПТ 4 кільца - 8 кілець

Виробник: Проект АО
Код Товару: ППУ-ПТ

Доступні варіанти


46830 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 20.10.2021

  • Наявність: Виготовлення 6-8 тижнів

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Прилад управління пожежогасінням Омега ППУ-ПТє основою для побудови систем адресного автоматичного виявлення пожежі на контрольованих об"єктах. Прилад здатний виявляти і сигналізувати про виникнення загоряння, а також керувати системами пожежогасіння, димовидалення, роботою екстрених виходів для евакуації та ліфтами. Одночасно пристрій видає звукові і світлові сигнали черговому оператору і повідомлення на ЦПН.

Модульне обладнання, що складається з комплексу високопродуктивних мікроконтролерів, забезпечує:

• Управління (спільно з блоками БДУ) до двох напрямків порошкового та газового пожежогасіння з можливістю дистанційного запуску будь-якого з них;

• Дистанційний переклад напрямків пожежогасіння в режими автоматичного, ручного пуску або блокування з можливістю індикації кожного з станів;

• Аварійну зупинку вогнегасіння;

• Подачу керуючих сигналів для пуску напрямків пожежогасіння за допомогою контактних реле блоку БДУ. Контроль ліній запуску на обрив і коротке замикання;

• Зв"язок по двоканальній лінії RS-485 (основний і резервній) з приладами ППКП, а також блоками БРВУ і БДУ;

• Здійснення контролю параметрів контактних груп ППКП-П, БРВУ, БДУ. Прийом повідомлень з блоку БДУ.

Спрацювання обладнання пожежогасіння відбувається при активації одного ручного сповіщувача або двох автоматичних (теплових, димових, комбінованих), розташованих в одній зоні. Після спрацьовування першого датчика на рідкокристалічний-дисплей приладу управління виводиться інформація про загоряння, після активації другого - активація засобів пожежогасіння.

Запрограмована пауза від 30 до 90 сек. початку гасіння пожежі дозволяє зробити повторне опитування обладнання і виключити помилкове спрацьовування системи. При відсутності підтвердження інформації про пожежу в установленому інтервалі часу процедура запуску переривається командою на аварійну зупинку.

Обладнання пройшло тестування, забезпечено сертифікатом відповідності вимогам ДБН В.2.5-13-98 «Пожежна автоматика будинків і споруд», ДСТУ EN 54-2: 2003 "Прилади приймально-контрольні пожежні».

Особливості експлуатації

Прилад управління пожежогасінням Омега ППУ-ПТ розрахований на безперервне функціонування в системах пожежної сигналізації і вогнегасіння. Обладнання встановлюється в закритих, захищених від впливу агресивних компонентів в навколишнє середовище приміщеннях, і може експлуатуватися в умовах:

• Робочих температур від -5 до 40 ° С,

• Відносної вологості повітря до 95% при t 40 ° С;

• атмосферномутискувід 84 до 106 кПа.

Живлення пристрій отримує з мережі змінного струму з напругою 220 В / 50 Гц, а також резервного джерела - 2-х батарей АКБ на 12 В ємністю 7 А / ч, розрахованих на 30 годин безперервної роботи. Зв"язок з блоками і приладами здійснюється за допомогою лінії з номінальною напругою 12 В. Для комунікації, обміну інформацією та здійснення управління використано фірмове ПО «Омега». Програмування режимів роботи керуючого приладу дозволяє виконувати настройку шлейфів, виходів, релейних груп і текстових повідомлень, які в процесі роботи будуть відображатися на екрані дисплея.

Напрямків пожежогасіння 2
Сповіщувачів в колі 60
Контрольовані релейні виходи 8
Країна виробництва Україна
Кількість приладів до під`єднання 8
Тип системи Адресна
Розмір Глибина: 32.00см x Ширина: 37.00см x Висота: 11.00см
Вага 6.00кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: ППУПТ, ППУ-ПТ, ППУ ПТ

Хіт продаж