+380442285001

Блок комутації адресний БКА-220

Виробник: Проект АО
Код Товару: БКА-220
790.00 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 15.01.2021

  • Наявність: Виготовлення 12-15 тижнів

Наші Переваги
Працюємо в Карантині

Працюємо в Карантині

Ми приймаємо ваші замовлення та робимо доставку

Ціни з ПДВ

Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт

Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Блок є елементом адресної системи тривожної сигналізації, служить пристроєм введення-виведення і призначений для віддаленого керування засобами пожежогасіння, вентиляції, видалення диму, засобів оповіщення та інше.

Прилад здатний з'єднувати лінії змінного і постійного струму, а також здійснювати контроль параметрів напруги в ланцюзі керування. Пристрій є стандартною моделлю, яка об'єднує в собі можливості попередніх виконань - БКА-12 і 24. Уніфікація конструкції дозволяє використовувати блоки БКА-220 для постійного струму 12/24 В і змінного - напругою живлення 220 В. Комутаційна напруга і струм збільшено до 250В і 5А .

БКА-220 забезпечують запуск або виключення виконавчих пристроїв приладом керування ПУ-П / ППУ-ПТ, БДУ. Підключення здійснюється за допомогою двоканального зв'язку протоколом RS-485. Блок займає 4 адреси і не потребує окремого джерела живлення - функціонування відбувається від адресної лінії сигналізації. Перша адреса використовується для автоматичного керування блоком, друга - є резервною, 3 і 4 - обслуговують підшлейфи, призначені для підключення контактних датчиків (сповіщувачів та ін.). Програмне забезпечення пристрою дозволяє здійснювати безперервний цілодобовий контроль робочого стану блоку, а також двох підшлейфов на обрив, КЗ, спрацювання. Блоки відповідають вимогам ДСТУ EN54-18 «Системи пожежної сигналізації. Пристрої введення-виведення».

Особливості експлуатації

Блок БКА-220 призначений для безперервної експлуатації в системах тривожної сигналізації. Пристрій може використовуватися поза приміщеннями під навісом. Робоча температура від -30 до +55 С.

Блок може функціонувати в декількох положеннях:

· Черговий режим - при вимкнених реле, контакти підшлейфов НЕ сигналізують про спрацьовуванні і несправності;

· Спрацювання - при включенні реле або надходженні сигналів до підшлейфів;

· Несправність - при обриві в підшлейфах або відсутності подачі живлення на контакти.

Включення або виключення виконавчих пристроїв БКА-220 може виконувати, як по лінії RS-485, так і по команді з приладів ПУ-П / ППКП-П, БДУ.

Пристрій може працювати в постійному або імпульсному режимі. При подачі імпульсу 12В, реле пристрою після спрацювання автоматично повертається в початкове положення відповідно до заданого строком утримання. При установці постійного режиму, реле повертається в початковий стан після скидання системи. Струм - в черговому режимі 0.5, при спрацьовуванні - 8.0 мА.

Пожежна сигналізація Адресна
Країна виробництва Україна
Розмір Глибина: 89.00см x Ширина: 130.00см x Висота: 43.00см
Вага 180.00г

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: бка, бка220, бка 220, бка-220