+380442285001

Панель управління та індикації ПУІ-16

Виробник: Проект АО
Код Товару: ПУИ-16
6636.00 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 15.01.2021

  • Наявність: Виготовлення 6-8 тижнів

Наші Переваги
Працюємо в Карантині

Працюємо в Карантині

Ми приймаємо ваші замовлення та робимо доставку

Ціни з ПДВ

Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт

Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Прилад індикації ПІУ є додатковим обладнанням адресної системи тривожного сповіщення про пожежу. Він розрахований на оптичне відображення одиничними LED-індикаторами стану несправностей або спрацьовувань пристроїв безпеки в охоронюваних приміщеннях. Панель індикації виготовляється в варіантах з 16 і 24 каналами, кожен з яких забезпечений окремим світлодіодом і кнопкою. Прилад може бути встановлений, як на додаток до пристрою ПУ-П, так і віддалено, зв"язок здійснюється по лінії RS-485 (основний і резервний канал). При відмові комутації по одній з ліній, інформація буде передана з резервного каналу, а факт несправності буде показаний на керуючому приладі ПУ-П.

Панель забезпечує спрацьовування встановлених світлодіодних індикаторів по командам приладів ПУ-П, ППУ-ПВ. За допомогою кнопок на керуючі пристрої можуть бути передані сигнали з панелі ПІУ. Функціонування кнопками також проводиться за командами приладів управління.

Індикаційна панель виконана відповідно до вимог ДСТУ ЕN 54.2 - Прилади приймально - контрольні пожежні, і в розділі 4 - вимоги до електроустаткування і сповіщувачів, а також іншим стандартам, що допускає роботу систем безпеки.

Особливості експлуатації

Панель індикації ПІУ розроблена для постійної експлуатації в системі тривожної сигналізації про яка виникла пожежі. Блок виконаний в корпусі зі ступенем захисту оболонки IP30 від впливу критичних температур і вологи згідно ГОСТ Р 52931-2008. Прилад має навісну конструкцію, призначений для установки усередині приміщення. Індикація здійснюється кнопками в жовтому, червоному і зеленому кольорах відповідно до умов ДСТУ 54-14 «Системи пожежної сигналізації та оповіщення».

Живлення виконується від загального джерела в мережі напругою 220 В або резервного акумулятора 12 В ємністю 7 А / год. У черговому режимі пристрій споживає струм не більше 20 мА. Програмування роботи панелі індикації здійснюється за допомогою фірмової програми «ОmegaConfig».

Пожежна сигналізація Адресна
Розмір Глибина: 30.00см x Ширина: 35.00см x Висота: 10.00см
Вага 5.00кг
Країна виробництва Україна
Розмір Глибина: 30.00см x Ширина: 35.00см x Висота: 10.00см
Вага 5.00кг

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: ПУІ, панель ІндикацІЇ, панель ПУІ, ПУІ16, ПУІ-16, geb16