+380442285001

Модуль ГВА FS-A-60 генератор аерозолю

Виробник: Firestop
Код Товару: гва60

Доступні варіанти


6280.00 грн

  • Наявність: Виготовлення 3-4 тижні

Наші Переваги
Ціни з ПДВ

Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Оплата карткою будь-якого банку

Оплата карткою будь-якого банку

Ми приймаємо оплату карточками будь-якого банку БЕЗ КОМІCІЇ

Доставка на Об'єкт

Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Аналог АГС 8/1


Сертифікат на подовженні.

Очікується в Серпні 2019


Генератор аерозольний FS-A-60 є високоефективним пристроєм для здійснення об'ємного пожежогасіння. Універсальне обладнання може функціонувати, як автономно, так і в системах з автоматичним або ручним запуском. Ультрадисперсний аерозоль дозволяє локалізувати і гасити пожежі класів А, В, С, D, F в захищуваному примiщеннi з об'ємом 60 м3. Компактні розміри, зручне кріплення на кронштейні і спеціальний металевий корпус, захищений від корозії і вібрації, дозволяє розміщувати модулі аерозольного пожежогасіння в електрошафах з обладнанням під напругою, рухомому транспорті, підземних комунікативних тунелях тощо.

Спрацювання обладнання та активація викиду вогнегасного аерозолю відбувається при подачі електричного імпульсу на пусковий вузол. Горіння аерозолеутворюючого заряду активує процес вогнегасіння, подаючи склад, що інгібує процеси утворення полум'я, в захищуване приміщення. Генератор аерозолю не розрахований на гасіння лужних металів і речовин, горіння яких відбувається без доступу кисню. Склад вогнегасної речовини безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища і не завдає шкоди високотехнологічному обладнанню.

Запуск та контроль запуску 

  • Параметри вузла запуску Клеми колодки, 1;2 вузол запуску. Для запуску ГВА в роботу необхідно подати імпульс постійного струму з максимальним значенням 0,4 А. впродовж 1,0 с. Мінімальна електрична напруга при цьому має становити 3,0 В. Максимальна напруга обмежується можливістю ППКП.
  • Постійний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,005 А.
  • Періодичний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,01 А впродовж 5.0 с. з наступною перервою не менш ніж 300 с. 
  • Параметри вбудованого пристрою контролю спрацювання ГВА (виходу аерозолю) - Нормально розімкнений контакт, максимальна напруга постійного струму 60 В, Струм комутації до 5 А.  

Аерозоль
Захищуваний об`єм 60м3
Країна виробництва Україна
Тип запуску Електричний
Час роботи 15-25 с
Маса аерозолеутворюючого заряду 2,5 кг
Вогнегасна здатність аерозолю 0,05 кг/m3
Температура аерозольного потоку 400 С, на відстані 1,0 м; 200 С, на відстані 1,8 м; 75 С, на відстані 2,5 м
Температура курпусу при роботі 200 С
text_dimensions text_length160.00мм text_by text_width160.00мм text_by text_height160.00мм
text_weightnew 7.00кг

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha
Рекомендовані товари

Теги: гва60, гва 60, гва-60, udf60, udf 60 udf-60, FS-A-60, FSA60, аі-ф, аіф

Хіт продаж