Модуль ГВА FS-A-10 генератор аерозолю

Виробник: Firestop
Код Товару: гва10

Доступні варіанти


7 550 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 27.03.2022

  • Наявність: Виготовлення 3-4 тижні

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Аналог АГС 11/3 за об'ємом

Генератор аерозольний FS-A-10 є ефективним обладнанням, що забезпечує пожежну безпеку в приміщенні, що охороняється об'ємом 10 м3. Універсальний модуль аерозольного пожежогасіння може встановлюватися в приміщеннях з високовольтним і електронним обладнанням, в відсіках транспорту, що рухається, кабельних тунелях і ін. Обладнання розраховане на роботу в системах безпеки з ручним і автоматичним пуском, а також може функціонувати автономно. Генератор складається з компактного металевого корпусу з вихідним соплом для аерозолю, який кріпиться на негорючу основу за допомогою кронштейна.

Спрацьовування пристрою і генерація вогнегасної речовини відбуваються після подачі на пусковий вузол електроімпульса, що активує термохімічні процеси утворення аерозолю. Через отвори в корпусі аерозоль подається назовні, швидко наповнює об'єм, що захищається і сприяє припиненню процесів полум'яутворення. Після локалізації пожежі аерозоль осідає, не завдаючи шкоди здоров'ю людини, довкіллю та обладнанню в приміщенні, що охороняється

Запуск та контроль запуску 

  • Параметри вузла запуску Клеми колодки, 1;2 вузол запуску. Для запуску ГВА в роботу необхідно подати імпульс постійного струму з максимальним значенням 0,4 А. впродовж 1,0 с. Мінімальна електрична напруга при цьому має становити 3,0 В. Максимальна напруга обмежується можливістю ППКП.
  • Постійний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,005 А.
  • Періодичний контроль цілісності електричної мережі вузла запуску ГВА здійснюється постійним електричним струмом не більш ніж 0,01 А впродовж 5.0 с. з наступною перервою не менш ніж 300 с. 
  • Параметри вбудованого пристрою контролю спрацювання ГВА (виходу аерозолю) - Нормально розімкнений контакт, максимальна напруга постійного струму 60 В, Струм комутації до 5 А.  

Захищуваний об`єм 10 м3
Країна виробництва Україна
Тип запуску Електричний
Час роботи 15 - 25 с
Маса аерозолеутворюючого заряду 0,5 кг
Вогнегасна здатність аерозолю 0,05 кг/м3
Температура курпусу при роботі 200 °С
Температура аерозольного потоку 400 °С на відстані 1,0 м : 200 °С на відстані 1,8 м : 75 °С на відстані 2,5 м
Розмір Глибина: 145.00мм x Ширина: 135.00мм x Висота: 120.00мм
Вага 2.60кг
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: гва10, гва 10, гва-10, udf10, udf 10 udf-10, FS-A-10, FSA10

Хіти Продажу