Тепловий адресний вуличний IP54 сповіщувач Омега СПТТА-01 (ИПТТА-01)

Виробник: Проект АО
Код Товару: СПТТА-01
924 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 15.08.2021

  • Наявність: Виготовлення 12-15 тижнів

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Точковий тепловий сповіщувач СПТТА-01 - компонент адресних системах пожежної безпеки Омега. Прилад високочутливий до зростання температури навколишнього середовища, призначений для раннього виявлення в охоронюваних зонах осередків загоряння і передачі тривожного сигналу на адресні ППКП систем сигналізації. Підключення до ППКП здійснюється по 2-х дротяному сигнальному шлейфу.

Функціонування обладнання проводиться за принципом прямого виміру температури і порівняння показників з заданим граничним значенням. Прилад є модифікацією стандартної моделі сповіщувача СПТТА, має підвищений захист від бризок та вологи, призначений для встановлення на відкритих майданчиках під навісом. Сповіщувач також може працювати в безадресних системах ПС з струмовим 4-х дротяним шлейфом і напругою живлення 12 В.

Багатофункціональний прилад розрахований на роботу в трьох режимах:

• черговий;

• тривожний, з видачею інформації на ППКП, відображається горінням червоного світлодіода;

• несправність, відображається горінням жовтого світлодіода. Після проведення опитування та виявлення відмови термодатчика сигнал про несправності передається на ППКП із зазначенням адреси приладу.

Устаткування протестовано і забезпечено сертифікатами відповідності ДСТУ EN 54-5: 2003 "Системи пожежної сигналізації. Сповіщувачі пожежні теплові точкові », НПБ 57-97« Прилади та апаратура автоматичних установок пожежогасіння », а також нормативами ДБН В.2.5-13-98« Пожежна автоматика будинків і споруд ».

Особливості експлуатації

Точковий тепловий сповіщувач СПТТА-01 розрахований на безперервне функціонування спільно з ППКП в адресних системах пожежної сигналізації. З метою захисту обладнання встановлюється в зонах, захищених від вібрації, інфрачервоного випромінювання, електромагнітних завад, а також виділення в повітря хімічно активних речовин. Для монтажу вибирається рівна поверхня, не допускається кріплення приладу на виступах, опуклостях, западинах. Монтажна зона повинна забезпечувати доступ до приладу не менше 0.5 м для можливості проведення його тестування і обслуговування.

Сповіщувач із захистом корпусу оболонки рівня ip 54 може встановлюватися на відкритих майданчиках (під навісом) охоронюваних зон і функціонує в умовах:

• робочих температур в діапазоні від -30 до 65 ° С;

• відносної вологості навколишнього середовища до 95% при t 35 ° С;

• атмосферного тиску від 84 до 107 кПа.

Сповіщувач живиться від ППКП по сигнальному шлейфу з однополярною імпульсною напругою 12В (+ 1.6В / -1.4В). Підключення приладу по сигнальному шлейфу виконується проводом з перетином одного провідника не більше 1,5 мм 2. Струм споживання в черговому режимі не перевищує 0.25 мА, в тривожному - 8.0 мА.

Пожежна сигналізація Адресна
Напруга живлення 12В
Лінія підключення 2-провідна
Струм в черговому режимі 0,25мА
Струм в режимі спрацювання 8мА
Мін. робоча температура -30С
Макс. робоча температура +65С
Клас захисту IP54
Країна виробництва Україна
Розмір Глибина: 10.00см x Ширина: 10.00см x Висота: 5.00см
Вага 150.00г
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: сптта, иптта, іптта, тепловий

Хіт продаж