Тепловий вуличний вибухозахищений сповіщувач СПТТА-01В (ИПТТА-01В)

Виробник: Проект АО
Код Товару: СПТТА-01В
1020 грн з ПДВ
Дата оновлення ціни: 06.10.2021

  • Наявність: Виготовлення 12-15 тижнів

Наші Переваги
Знаємо свій товар
Знаємо свій товар

Допоможемо підібрати потрібне обладнання

Ціни з ПДВ
Ціни з ПДВ

Ми слідкуємо, щоб ціни на сайті були актуальні

Доставка на Об'єкт
Доставка на Об'єкт

Ми відправимо обладнання в будь-яку точку України

Точковий тепловий вибухозахищений вуличний IP55 сповіщувач СПТТА-01В

є компонентом систем адресної пожежної сигналізації Омега, має високу чутливість до змін температури навколишнього середовища і здатний виявляти осередки загоряння на ранніх стадіях їх формування. Прилад є модифікацією стандартного сповіщувача СПТТА і призначений для роботи на відкритих майданчиках в зонах з потенційно вибухонебезпечною атмосферою.

Устаткування з маркуванням «1ExіbІІВТ5 X» має захист іскробезпеки ланцюгів рівня "ib". Сповіщувач зв'язується з адресним ППКП, встановленими в зонах з нормальними умовами експлуатації, функціонує спільно з блоками іскрозахисту БІЗ з вихідними параметрами:

· напруга холостого ходу 15В;

· струм короткого замикання 100 мА;

· потужність 1.5 В.

Зв'язок з адресними ППКП здійснюється по 2-х дротяному сигнальному шлейфу з однополярною імпульсною напругою живлення 12 В. Прилад може функціонувати в безадресних системах, зв'язуючись з приймально-контрольним обладнанням по 4-х провідному ШС 12В.

Мультирежимний сповіщувач функціонує і відображає три робочих стана:

1. Черговий режим.

2. Пожежа, сигналізується миготінням червоного світлодіодного індикатора. Повідомлення про пожежу із зазначенням адреси сповіщувача надходить на ППКП протягом запрограмованого періоду затримки.

3. Несправність, виявляється при самодіагностиці і відмові в роботі термодатчику. Режим відображається постійним горінням жовтого індикатора.

Обладнання сертифіковане на відповідність вимогам ДБН В.2.5-56: 2010 Системи протипожежного захисту ». ДСТУ EN 54-5: 2003 "Системи пожежної сигналізації. Сповіщувачі пожежні теплові точкові », НПАОП 0.00-1.21-98« Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів », ГОСТ 22782.0

Особливості експлуатації

Точковий тепловий вибухозахищений вуличний IP55 сповіщувач СПТТА-01В розрахований на безперервне, цілодобове функціонування в адресних системах пожежної сигналізації. Прилад має навісну конструкцію, металевий корпус із захистом оболонки IP54 дозволяє його розміщення на відкритих майданчиках в зонах з потенційно вибухонебезпечною атмосферою. Тепловий сповіщувач безвідмовно працює в умовах:

· робочих температур в діапазоні від -30 до 65 ° С;

· відносної вологості навколишнього середовища до 95% при t 35 ° С;

· атмосферного тиску від 84 до 107 кПа.

Рекомендується вибирати монтажне місце для монтажу приладу, максимально віддалене від джерел іч-випромінювання, електромагнітних завад і вібрацій будівельних конструкцій. Для проведення тестування, обслуговування та огляду сповіщувача повинен забезпечуватися безперешкодний доступ не менш 0.5 м.

Пристрої отримують живлення від адресних ППКП з імпульсною однополярною напругою 12 В (+ 1.6В / -1.4В). Струм споживання в черговому режимі не перевищує 0.25 мА, в тривожному - 8.0 мА. Підключення до сигнального шлейфу здійснюється проводом з діаметром жили до 1.5 мм 2. У корпусі, що має кабельні вводи, монтаж проводів здійснюється через гумовий ущільнювач, що запобігає потраплянню вологи всередину сповіщувача. Невикористані вводи закривають заглушкою (SKINTOP DV-M 16 54113010).

Пожежна сигналізація Адресна
Напруга живлення 12В
Лінія підключення 2-провідна
Струм в черговому режимі 0,25мА
Струм в режимі спрацювання 8мА
Мін. робоча температура -30С
Макс. робоча температура +65С
Клас захисту IP54
Країна виробництва Україна
Розмір Глибина: 10.00см x Ширина: 10.00см x Висота: 5.00см
Вага 150.00г
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтеся або створіть обліковий запис перед тим, як написати відгук
Рекомендовані товари

Теги: сптта-01В, иптта-01В, іптта-01В, тепловий, вибухозахищений, вуличний

Хіт продаж